С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

На една годинка все още се приспиваме на ръце....

Въпрос: На една годинка все още се приспиваме на ръце – трябва ли да се...

Захранването на бебето – сложно само на пръв поглед :)

Като консултант по кърмене често контактувам с майки и всеки път се учудвам...

Ще раждам със секцио...?

Въпрос: Никога досега не съм претърпявала операция. Какво да очаквам от...

Жълтеница при новороденото. За колко време преминава?

Може би на втория ден след раждането при посещението на педиатъра ще чуеш, че...

Последно посещение: Дата и час: Вто Фев 18, 2020 3:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 5:17 pm 
фурия
Аватар

mariela86 написа:
Аз се мажа с Mustela сега съм в началото на седмя и са започнал да ми се появяват по бедрата доста се притеснявам, прочетох, че сте се мазали с бебешко олио и мисля и аз да опитам допълнително дано да има резултат

о,да не чакай,надявам се и ти да си доволна,мажи редовно,сутрин и вечер

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 31, 2008 4:18 pm 
Аватар

аз до сега се мазах с бебешкоои масло, но ще си купч на mustela. Наистина зависи от типа кожа, но с мазането малко или много положението не е толкова зле каквоо би могло да е.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 14, 2009 2:24 pm 
фурия
Аватар

Moiat opit e slednia.Kojata mi ne moga da kaja, 4e e elasti4na, za6toto strii imam o6te ot tineidjarskite si godini, kogato se stremjah kam perfektno tjalo i se hraneh mnogo nepravilno.I do den dne6en gi gledam v gornata 4ast na bedrata si.Zatova bjah ubedena, 4e njama da se razmina sas strii i po korema.V na4alnite mesezi maja mi donese antizeluliten krem na Lierac, skapa i markova kozmetika.Toi ustiska ot 2-4 mesez, kogato vse o6te ne mi i li4e6e.Ot 2 mesez ni njama6e v Bg i bjahme v strana, koiato njama Mustela, koiato az mnogo odobrjavam.Zatova 1 mesez polzvah olioto na Jonsan.V sredata na fevruari maja mi se pribra do BG i mi kupi Mustela, komplekta.Stigna mi to4no dokato se pribera sredata na april.To dotogava korema mi ne be6e i mnogo goljam.Prodaljih na Mustela do samoto rajdane, dori kato tragnah za rodilnoto si se namazah po navik.Moga da se pohvalja, 4e njama i edna liniika nova imam predvid po tjaloto si.Така, 4е освен гените и козметиката си каза думата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 4:44 pm 
фурия
Аватар

Аз не се мажех с някакви по специални кремове за стрии въпреки че кожата ми понадлежи на разтягане и имам тук таме някоя чертичка.Мажех се след като си взема душ с бебешкото олио на джонсан-и нямам оплаквания :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 23, 2009 1:59 am 
фурия
Аватар

Аз се мажех с крема на Виши, против стрии за бременни и коремчето ми се цепна точно на две места в деветия месец, ама бях станала огромна.

Сега ще взема Мустела, но още не съм започнала да се мажа, мисля че ми е рано, по-точно сега така си помислих, иначе не се бях замисляла.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 26, 2009 5:40 pm 
прохождащ
Аватар

abe i az nqmah strii ama sedmiq mesec mi se poqviha izvednuj po celiq korem a predi tova sum se mazala s nivea sled to s vichy
a sled kato rodih prodaljiha da mi izlizat po bedrata mojebi za6toto otslabvam sega se maja s edno maslo ot oblepiha na weleda mn dobra marka no neznam dali 6te mi pomogne daite mi suvet kakvo da izpolzvam za6tot e mnogo nepriqtno

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 1:01 am 
любопитко
Аватар

Стриите са резултат от много събрани на едно фактори, първо -гени, после начин на хранене и грижа за кожата като цяло. Аз се мазах с различни лосиони, Ейвън, Регал, Евтерпа, Нивеа, сменях ги, не ми се появиха много стрии, имам само три резки на корема и съвсем малко на едното бедро. Когато родих ми се появиха, по време на бременността нямах изобщо. Мазах ги съвсем пресни с Контрактубекс и почти се заличиха, поне до степен, която ме устройва. За съжаление, никой не ми беше казал, че гърдите ще ми пораснат през първите месеци и там най-малко внимание отделях. Не можех и да започна с Контрактубекса, тъй като се цедих и ме беше страх да не попадне в кърмата, така че там си останаха най-много, но пък като сложа изрязана блузка не се виждат, така че и това ме устройва.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 1:23 am 
фурия
Аватар

момичета из онзи ден гледах по тв-то една реклама на някакав крем за отслабване и против стрии и казаха че напълно изчезвали с него ама нещо не ми се вярва по теле шопа само дето не му запомних името

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 27, 2009 2:20 am 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
момичета из онзи ден гледах по тв-то една реклама на някакав крем за отслабване и против стрии и казаха че напълно изчезвали с него ама нещо не ми се вярва по теле шопа само дето не му запомних името

едва ли ще има ефект... :roll: :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 12:52 am 
фурия
Аватар

да и аз така си помислих :lol: щом хвалят едно нещо значи то не е качествено :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 3:14 am 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
да и аз така си помислих :lol: щом хвалят едно нещо значи то не е качествено :roll:

нее,щом го хвалят по телешопа,едва ли че има ефект :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 10:52 am 
фурия
Аватар

Започнах да се мажа с крем на Чико-Мама Дона, много мекичко ми прави коремчето, дано да ме предпази. Взех си и за гърдите, но ще го ползвам чак като родя, засега мисля че няма нужда.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 10:55 am 
фурия
Аватар

E, ne e takа!Рекламират се и много ка4ествени неща!Сега не може да се вярва на продукт за 1-2, дори за 10 лв., но ка4ествените неща са си много хубави.Е, аз съм от малкото доволна от крема против стрии, който ползвах, защото нямам нито една 4ерти4ка в резултат на бременността, а ка4их 21 кг.Нямам и разтеглива кожа, но си купувах само хубави и скъпи кремове против стрии.Така 4е Ели незнам коя марка си гледала, но някои си имат ефект.Само дето тези кремове се ползват преди да се полу4ат стриите, а не след това.Те не са маги4еска пра4ица, за да ги зали4ат.Има само няколко марки, които предлагат такива кремове, но те само ги карат да избледнеят, но не и да из4езнат напълно.Съжалявам, 4е съм така разговорлива, но мъжът ми е в бранша с маркова, френска козметика от 4-5 години и имам много ли4ни наблюдения!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 7:06 pm 
фурия
Аватар

Ами,аз не вярвам на рекламите по телешопа и затова казвам,ЕДВА ЛИ ще имат ефект... :roll: Едно е френска скъпа козметика,друго е телешопа и то българския :) ....всеки сам решава и опитва. :wink:
Да вметна,че аз също нямам чертичка,мазах се редовно с обикновено бебешко олио на Джонсан.-5лв
Ясмин,аз мисля че отсега трябва да мажеш не само корема,но и гърдите и бедрата,сутрин и вечер.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 7:25 pm 
фурия
Аватар

Мисля, че си права Иле, ще започвам вече да се мажа цялата, и сутрин и вечер, защото последствията от безоотговорно отношение към себе си са в повечето случай необратими. Благодаря ти.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 96 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]