С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Нед Дек 15, 2019 10:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юни 27, 2009 11:43 am 

Здравейте!Да,има го още тоя магазин за бременни в Русе,но се намира вече до Русенски Университет в бл.ДАВ 3 търговския център.Има всичко непбходимо за бременни и родилки,дрехи,бельо,колани,пижами,ношници и са на много добри цени.Посетете го,няма да съжалявате! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 27, 2009 11:50 am 

Забравих да уточня ,че дрехите които се предлагат са на Пловдивска фирма"Конти",която мисля е много добра,поне аз специално съм много доволна :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 10, 2009 12:06 pm 
бърборко
Аватар

аз доста след като бях родила попаднах на сайта на КОНИ - хубави са им нещата, а и дооооста евтинки. за следващата си бременност бих използвала дрешките на тази фирма. а иначе на мен не ми се наложи да си купувам от BG дрешки за бременни - свекито ми изпрати доста неща от Щатите. а там са супер евтини - дънките ми бяха 15-ина $, едни други панталони 20-ина $, а като излязох тук в Д-ч направо ми се събраха очите - дънки под 98 нямаше, туники и блузки - от 70 нагоре!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 4:06 pm 

Аз изкарах бременността с подарени дрехи от мои приятелки . от магазините си купих един панталон ,ама той колкото скъп беше ,толкова и лошокачествен - веднага се нацепи точно отзад :lol:

иначе си си купих едни боксерки и един клин за бременни от интернет . та с този клин и боксерките изкарах цялото лято . сайта беше bstyle.bg или нещо подобно :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 6:35 pm 

И аз като повечето от вас бях много разочарована от липсата на разнообразие на дрехи за бременни. Имаше една друга пловдивска фирма освен Конти, на която много харесвах дрешките, но не се сещам как се казваше имаше и 9 в името й...не можах и сайта й да намеря, а също така и мног харесвах и все още използвам дори - блузите , нощниците и бельото за бременни и кърмачки на датската фирма Carriwell. Те предлагат и дрехи от органичен памук. Повечето време по принуда се налагаше да ходя с анцузи и блузки на мъжа ми :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 09, 2011 12:06 pm 

Цитат:
Така като гледам модата тази година си е направо за бременни ура
Общо взето блузите са широки, а роклите с висока талия ... Тази година бременните спокойно ще могат да заобикалят "бременските" магазини - дрехите са наистина доста слонски.

:) absolutno!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 26, 2011 6:57 pm 
бърборко

Да му добременее на човек като вземе да разглежда "мода за бременни"

Изображение

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 27, 2011 11:43 pm 
бърборко
Аватар

maminkavania написа:
Да му добременее на човек като вземе да разглежда "мода за бременни"

Изображение

Изображение

Изображение
:chickendance: :happy: :happy: :happy:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 11, 2011 12:20 pm 
фурия
Аватар

Дрехите за бременни.... Всъщност с третата си бременност доста неща ми ставаха от гардероба ми... Купих си един панталон, ленена материя, от един магазин за дрехи втора употреба /за 3-4 лв/ - страхотен! Носих го последните месеци- много лек и удобен- и сега го нося... Купих си пак от там и едни черни дънки- ама чудни! И тях носих до последно- с тях ходих в болницата да раждам :)) А... и дънкова пола- къса :)
Сега ще ви разкажа защо предпочетох да си купя дрехите от магазини за дрехи втора употреба...
С предишната си бременност си купих 2 панталона на фирма "Рени"- единия зимен- вълнен, на който, обаче, ластичното парче за корема е толкова плитко, че в напреднала бременност го носех с тиранти- е, нямаше закрепяне на тумбачето :)... пък тирантите хич не са удобно нещо.... По тия съображения с третото бебе не го ползвах изобщо... Другия панталон беше тип дънков /пак със същия малък ластик/- когато ходих да си купувам памперси за болницата, преди да родя, на сядане в колата супер жестоко се скъса отзад... брррр.... е, двата панталона струваха 120 лв... Смисъл????????- НЯМА...
Знам, че чуждите фирми за облекло за бременни правят панталоните с много дълбок ластик, материите са здрави и разликата в цената все пак е огромна... Тук са значително по- високи...
Иначе наблягах на туниките- ризи- тъй като през цялата си бременност работех, се налагаше да нося бизнес облекло- като за офис, де, само туниките ставаха... Туника + черните дънки... много добре бях :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 15, 2011 9:01 am 
фурия
Аватар

Браво Яни, само така.Не цената е определяща в този период, а удобството. Аз преди 4 дни си прибирах оит една братовчедка част от дрехите ми от бременността. Забелязах, че см й дала само малка част и се зачудих кде са другите.....след 2 дни риене ги открих подредени в гардероба при свеки / там живеехме първите месеци след раждането/.....и се оказа, че имам 3 торби с дрехи :)))) Добре, че не см ги купувала в БГ, а навън и бяха доста евтини. Но тази година модата беше толкова благосклонна към бременните - имаше множество трикотажни роклички и туники - радост за бременната жена. но ще гледам и следващото бебче да е летно да мога да си ползвам дрехите по сезони....не че няма да купя още някоя друга дрешка като му дойде времето...добре се познавам :)))))

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 13, 2011 4:29 pm 
прохождащ
Аватар

В Англия продават страхотни дрехи за бременни чак да ти се поиска да си бременна. Тук можете да ги разгледате, а ако имате познати и да ви напазаруват от там. http://www.imambebe.com/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8.html

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2011 5:05 pm 
фурия
Аватар

е, страхотни неща в английския сайт, но пак много пари. Това рокля от 70 паунда си идва добра цена в БГ, дори да има кои да ми ги напазарува. Всъщност аз имам много дрехи от првата си бременост и модата в момента позволява да си купуваш много от нещата в нормален магазин, но пък и не съм бременна. И много хубави сайтове си изровила!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2014 8:48 pm 
Аватар

Добър вечер, може ли някой да ми даде актуална информация относно магазин за дрехи за бременни в Русе? Благодаря и хубава вечер.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 15, 2015 3:21 pm 
Аватар

Пробвайте да префасонирате дрехите на мъжете си. На мен ми стоеше страхотно една ризка на мъжо с клинче и аксесоари.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2015 2:52 pm 

Скоро попаднах на доста интересно бельо за майки https://rayatoys.com/bebeshki-stoki/pri ... aichinstvo

Последна промяна denidimitrova на Чет Апр 25, 2019 10:33 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]