С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Пет Дек 06, 2019 6:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:41 pm 
любопитко
Аватар

Допадат ли ви? Докато бременеех бях ужасена от това, което виждах по витрините- никакъв избор, еднотипни, ужасно грозни и безбожно скъпи... :shock: Не разбирам защо за жените в деликатно положение да няма красиви, секси дрехи, а само размъкнати и торбести блузи и рокли.. Слава Богу, не качих много кг. и изкарах 9-те месеца без нито една "бременна" дреха! Вие как се справихте през този период с облеклото?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:07 pm 
любопитко
Аватар

аз също не съм носила дрехи за бременни и не мо допадаха изобщо

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 9:28 am 
любопитко
Аватар

Така като гледам модата тази година си е направо за бременни :bounce:
Общо взето блузите са широки, а роклите с висока талия ... Тази година бременните спокойно ще могат да заобикалят "бременските" магазини - дрехите са наистина доста слонски.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 1:38 pm 
фурия
Аватар

Аз за съжаление качих доста килца и трябваше да си търся дрехи за бременни.Но проблема беше, че тук в Смолян такъв магазин няма :angry: Тогава ходихме до Пловдив един път и след това изкарах до края на бремеността с екипи.Наистина няма голям избор.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 2:30 pm 
любопитко
Аватар

Аз не съм носила дрехи за бременни. Дори не съм си и търсила. Иначе доста бях понаедряла (20 кг), но както казва Vesita, модата си е направо за бременни :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 2:52 pm 
любопитко
Аватар

Качих доста килограми.В Русе имаше един магазин,в който всичко беше по 40лв и нагоре.Купила съм си само 3-4 дрешки от там.А отделен е въпроса дали ми харесват :roll: А сега този магазин го няма и незнам има ли друг.Ако няма незнам жените,които имат нужда от такива дрехи какво прайват

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:11 am 
фурия
Аватар

В София има доста магазини за бременни с красиви и модерни дрехи, но за съжаление и на красиви цени. :money obsessed:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:42 am 
фурия
Аватар

Аз обиколих цяла София за такива дрехи и едва си намерих в малкия ЦУМ. Исках да изглеждам красиво бременна, а не като чувал с картофи. От там си купих 2 панталона от по 45 лв. и с тях изкарах докато не родих лятото. Горни дрехи се намират по-лесно. А за гащеризони изобщо не исках и да чувам. Преди това обиколих цялото Илиянци и се оказа, че такива дрехи там няма. Не съм влизала само в марковите магазини, че в тях сигурно ако бях видяла цените, щях направо да родя. :grinning: Погледнато реално проблем е с дрехите за бременни. Наистина може да ги правят малко по-хубави и да не са толкова скъпи, все пак не ги носим цяла вечност.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 1:07 pm 
фурия
Аватар

Производителите се възползват от положението и слагат наистина високи цени. Та кое е това нещо, което оскъпява толкова? Вярно, кройките са малко по-специални, ама това причина ли е за тройна надценка? :italianflick:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2008 6:41 pm 
Аватар

аз имам само едни обикновени дънки купени от магазин за бременни, но не са ми удобни грам. а цената им е хубавичка 60лв. и според мен в специализираните магазини имат много неща, коиот са отвратителни и подтискащи и със много ефктни цени. и аз предпочитам да си купя нещо по широко от обикновен магазин със примливи цени.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 11:19 pm 

Ninkata написа:
Производителите се възползват от положението и слагат наистина високи цени. Та кое е това нещо, което оскъпява толкова? Вярно, кройките са малко по-специални, ама това причина ли е за тройна надценка? :italianflick:

Мдааа....ето тук не мога да се сълася....И въпреки ,че в момента и аз съм в това положение ,като човек ,разбиращ малко от икономика и сметки не мога да се сдържа..
Първо дрехите за бременни не се произвеждат в масови количества,така ,както е с нормалните дрехи.Колкото по- голямо е количеството ,толкова по- малка е цената за производство!А тук имаме точно обратното - малки серии за производство,по- голям разход на материали по разбираеми причини :) ,по- висока цена на вложените материали,по- големи разходи за изработка,по- големи разходи за създаването на моделите,по - скъпи платове ,защото съдържат почти 100% естествени материали ,крайни обработки като пране например...със сигурност нещо пропускам.....
Горе- долу смятайте разходите по три спрямо нормалните дрехи.За това в цял свят те са по - скъпи... :wink:
За моя радост аз открих един нов магазин ,където има и скъпи дрехи ,но и такива на нормални цени.Модерни са и измислени да са удобни за големите ни кореми.Вече няколко пъти пазарувам оттам.Дънките са им скъпички ,но са страхотни....никъде не видях такива ,различават се от всеобщото турско и китайско производство ,което продават по другите магазини.Вчера например хванах седмичното намаление и си купих две страхотни туники за по 30 лв. :D
Ако искате ,вижте тук:
http://www.boyorgirl-bg.com/

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 4:29 pm 
бърборко
Аватар

Аз си бях купила дънки и панталон от специализираните махазини за бременни, нищо няма хубаво, поне аз не харесах де, купувах си от обичкновенните магазини

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 2:48 pm 
фурия
Аватар

Xela, никой не отрича, че е нормално дрехите за бременни да са по-скъпи от останалите. Но как едни дънки за бременни ще струват 77 лв.? С какво е по-различна материята - пак е памук, както и при ежедневните модели. А относно разхода на материал - както по-горе Веси каза, сега модата е такава, че почти всички дрехи са свободни и широки. По тази логика детските дрехи трябва да са по-евтини, защото се ползва малко материал за тях. За кройките съм съгласна, че са по-сложни и специални, както и за по-малките серии на производство. Нека са по-скъпи, но чак пък толкова. А и не съм забелязала да се шият от толкова специални материи - памукът се употребява масово.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 3:11 pm 
фурия
Аватар

Аз към края на бремеността си купих дрехи от един магазин за бременни.За едни дънки,една блузка и едно елече дадох 120лв.Скъпотия,производителите знаят,че бременните нямат избор и продават скъпо.Същото е и с дрехите за бебета.По-скъпи са някои неща дори от тези за големи хора.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 03, 2008 9:25 pm 
любопитко
Аватар

ilito82 написа:
Скъпотия,производителите знаят,че бременните нямат избор и продават скъпо.

да така е но пък от мен неможаха да спечелят и стотинка :lol

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]