С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Сря Яну 20, 2021 9:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 09, 2010 11:44 am 
прохождащ
Аватар

Ще паднат ли според вас лихвите по ипотечните кредити в България?

Аз честно казано се надявам това да стане. И като че ли се забелязва такава тенденция. Наскоро ако не се лъжа ПИБ предложи ипотечен кредит от 7,8% лихва в евро. Дано и другите банки последват този пример и облекчат малко клиентите си.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 6:23 pm 

Еми те падат вече, макар и бавно. Но според мен засега ще се задържат в този диапазон. Предложението за което казваш, Стамена е наистина доста добро. Поне на мен ми изглежда такова. Аз се поразрових малко за повече инфо и видях, че ПИБ всъщност предлагат едно много добро ГПР - 8,89% (това е всъщност показателя по който трябва да се ориентират хората, все пак има там разни месечни, годишни такси по обслужването му, такси по усвояването и т.н. Та това ГПР включва и тези подробности). Другото което ме изненада беше, че банката поемта разходите по застраховката на имота, което си е още 200 - 300 евро на година.
Другите банки не изостават. ОББ и Уникредит и те предлагат интересни оферти. Все пак трябва да има конкуренция.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Лихвите
МнениеПубликувано на: Пет Май 28, 2010 3:09 pm 

Като че ли падат лихвите, ето например гледам, че ПИБ, Алфа и някои от другите банки пускат примамливи промоции с нсики лихви, но обикновено са само за 1 - 2 години и след това не е чак толкова изгодно. Но и това е нещо, за тези които имат нужда.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 28, 2010 4:37 pm 
бърборко

За тези, които тепърва ще вземат такива кредити може и да е по-добре, но ние, дето плащаме вече взети, плащаме по-голяма лихва от първоначалната по простата причина, че банката може едносттранно да променя лихвата, когато иска. Сега просто мятат поредната стръв на кукичката, а рибки много...никой не се набутва с кредит без нужда, а нужди много...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: кредитите
МнениеПубликувано на: Чет Юни 10, 2010 4:24 pm 
прохождащ
Аватар

За съжаление е така.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ]  Модератор: galka2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]