С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Нед Дек 08, 2019 12:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Зимната почивка
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 1:44 pm 
фурия
Аватар

Почивате ли зимата?Ако Да къде ходите и как се забавлявате(със или без деца)?
Наща традиция откакто се е родил Цецко(вече почти 2 години) февуари или март месец ходим задължително на Банско и обикаляме и други местенца,където още не сме били.А октомври месец(още не е зимата ,но почти) предприемаме нова обиколка из България. :0808:
През тези два периода се чувствам уникално,а и всъщност мъжа ми само тогава може да си вземе по-големи отпуски.И въпреки,че съм много зиморничава,зимата за мен стана много любим сезон,защото това е времето ,в което се отдавам изцяло и само на семейството ми.!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 01, 2008 4:37 pm 
фурия
Аватар

Ние ходим на Боровец. От както се роди Дани, вече три пъти сме ходили заедно с него, но както се очертава следващия път ще го оставим на бабите,понеже имаме резервация за Нова година там, а той вече не иска да спи извън вкъщи.Като беше по-малък не му правеше впечатление, но сега- да.Тя още не е сигурна работата, може и в последния момент да размислим и да си го вземем с нас, ще видим!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 9:58 am 
фурия
Аватар

Ние досега зимата никъде не сме ходили на почивка.Надявам се някой ден и това да стане.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 5:16 pm 
фурия
Аватар

tatyana написа:
Ние досега зимата никъде не сме ходили на почивка.Надявам се някой ден и това да стане.

май и ние така

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 02, 2008 6:30 pm 
фурия
Аватар

tatyana написа:

И ние така

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 16, 2008 3:46 pm 
фурия
Аватар

Докато бяхме студенти с мъжът ми ходихме много често на Пампорово , но откакто започнахме по сериозно с работата и вече като се роди малката - никъде не сме ходили :sad:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2009 4:51 am 
фурия
Аватар

Ние за повече време ходихме миналата година след сватбата през януари на Чифлика. Много ме беше яд, защото се интересувах само какво да хапна, как да си легна да изгледам някой филм и как да спра цигарите. А мъжа ми през това време на масаж, на басейн. Добре му беше. За мен понеже не карам ски, сноуборд това/спа хотелите/ е начин да почивам през зимата, малко е скъпо , но е страхотна глезотия. Иначе с удоволствие бих ходила пеша на някакви по-човешки преходи, да не са 12 часа ходене до хижа незнам коя си, в компания, в която ако измрънкаш всички те гледат накриво. Да кажем че притежавам умерено спортен дух. Всъщност това с ходенето е много добра почивка за всички сезони, но аз нямам подходящи обувки, все си камня да отделя пари и да си купя, но не стигам до тях. Трябва да отделя поне 200лв за грозни груби обувки, без които обаче не можеш да предприемеш нищо що годе сериозно без да си създадеш проблеми с краката. А допреди да родя сме ходили тук там на кратички екскурзийки. Миналата година ходихме до Узана и до Павел баня. Другата седмица на 12.01 е първата годишнина от сватбата ни и се чудя какво да организирам. Мислех да отидем до Чифлика за 2-3 вечери, но ще ни излезе доста пари, а ние с е поохарчихме с Англия. Крайният ми вариант е някой ресторант в София, но ми се искаше нещо по-романтично. Приемам всякакви идеи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 05, 2009 2:03 pm 
фурия
Аватар

nie ne hodim na zimna po4ivka za6toto maja mi ne haresva da odi na planina :) :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 09, 2009 11:25 pm 
фурия
Аватар

Зимната си почивка повечето пъти прекарвам в Трявна.....това ми е любимото място през зимата,та дори и през лятото,страхотно е много се отпускам там.За съжаление тази година ще трябва да пропусна Трявна,защтото бебо е много мъничак още :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ]  Модератор: galka2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]