С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първи трейлър от новия български детски филм „Случаят Тесла“

Кастингите за таланти продължават, търсят се деца между 11 и 14 години

Защо семейство Ценови от Пловдив цени тишината, вкусната храна и удобните дрехи

Какво е да отглеждаш 4 деца, споделя второто семейство посланици за 2021 на...

Настинка или нещо повече?

Като майка сигурно си забелязала колко е податливо и уязвимо твоето дете към...

4 причини за болки в гърба

Когато сте болни от грип или настинка, хормоните на стреса могат да засилят...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 21, 2021 10:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 10:10 pm 
фурия
Аватар

В размисли съм дали да поръчаме нисък шкаф за детската стая или да купуваме от онези пластмасови кошве за играчки. За сега играчките са навсякъде. Част от тях са в една хартиена торба, друга на рафт в детския гардероб, но броят им нараства и нещо трябва да се измисли. Шкафът е добра идея, най-обикновен с два рафта и гръб, като секция за книги, но ниска. Но незнам дали може да се направи в стила на креватчето, гардеробаа и повивалника. Искам и заоблени ъгли.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 11:44 pm 
фурия

Щом имате място за такъв шкаф е добре като идея, но отсега да ти кажа, че и той няма да ви стигне :0808: Нашите по малки играчки са в панер за пране и 2 коша за играчки /от тия като животинчета/, но Коко ги обръща и в крайна сметка са навсякъде...а той в коша.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 1:47 pm 
фурия
Аватар

на цвети играчките са в един голям кашон от телевизора и засега се побират пък и на нея и харесвавади си ги прибира ги идва и точно :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 1:57 pm 
фурия
Аватар

нашите играчки са в детски кош за играчки,той е от плат,розов,направен е на спирала и може да се регулира,много ми харесва и засега побира играчките на Никол :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 3:57 pm 
фурия
Аватар

Играчките на Цеци стоят в една дървена кошара за игра http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1445/665682523.JPG ,в която вече не играе.Имаме също една голяма кутия с колелца и капак,който прилепва плътно,която е много удобна за събиране на играчки(или поне за мен е така).Мъжа ми я купи от "Мосю Бриколаж" или някакъв подобен магазин,не помня вече.Ама тя си е направо мултифункционална,защото ,когато е пълна до горе с какви ли не глупости Цецко я обръща,и в празната вече кутия,сяда и започва да се зарива с извадените играчки(забавана работа). http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1062/941928837.JPG http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1009/710808060.JPG .Сега тази кутия(разбира се пълна)е прибрана във въпросната кошарата,за да не са му пред очите всеки ден абсолютно всички играчки.Прави ми впечатление,че децата така се отекчават по-бързо.
Но Harmony,идеята за отделен шкаф е много добра стига да имате достатъчно пространство.У дома в момента мястото ни е ограничено,за това съм прибегнала до тези "методи" за събиране на играчки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 5:29 pm 
фурия
Аватар

аххххх този цеци е голям сладур с всичките играчки върху себе си и в тази кутия наистина е мултифункционална :lol: :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 10:49 pm 
фурия
Аватар

ето това са нашите кошове за играчки, имам и в спалнята един ,само че патенце
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 11:12 pm 
фурия
Аватар

Нашите играчки са навсякъде също. Въпреки че съм отделила на Аиша 100 места, сега започвам да изброявам:

- в детската имаме маса, която наодобява шкафа, който Хармони иска, тя е висока, по-тясна, на 2 нива и на 2те съм наредила плюшени играчки, а най-отдолу е сгънато килимчето за игра, което вече рядко използваме. В интерес на истината повечето се търкалят целодневно по земята, защото тя ходи да ги сваря, играе малко с тях и ги зарязва.

- в детската имаме и друга маса, която е стъклена и е старата ни маса за телевизор, върху нея също има подредени плюшени играчки и те са постянно разхвърляни, полегнали или пък при тях е оставила нещо друго, дошло незнайно от къде.

-в кухнята-коша на столчето за хранене и пълен с играчки, които използваме по време на хранене, за да не се опитва да става от стола, съответно по земята около стола също се намират играчки, защото пък, когато не се храни ходи да си вади от коша, тук там и ги прибира обратно, но не постоянно и не всички, които е изкарала.

-в спалнята-има една голяма найлонова торба пълна с по-дребни играчки, дрънчащи, кутийки и такива разни, която и давам, когато е на заточение в кошарата, за да мога да пусна прахосмукачка, но понякога и сама ходи да ги вади и да ги прибира.

-в хола съм оставила 2 шкафа от секцията под телевизора, също за играчки, тама попадат най-различни, които са се намирали по земята в хола, аз ги прибирам там, а тя като се заиграе си ги вади.

-в хола зад бара има 2 рафта, които са извити и нямат вратички и те са нейни, там са и роботите, лап топа и разни други, списания и книжки също. Така като седна пред компа ми е гарантирано временно спокойствието, докато ги изхвърли всичките, да си поиграе с тях съм свободна да правя каквото си искам.

-освен това имаме една детска пазарска количка, която е пълна с покупки и покрай тях и с други по-дребни играчки. Стои в детската по-принцип, но тя си я влачи из цялата къща и си разхвърля съдържанието.

-две бебешки колички и те пълни с какво ли не.

Пропуснах, че ми е завзела и нощните шкафчета с плюшени играчки-големи.

Навсякъде има играчки и мен определено ме дразни, но нямам шанс, като тръгна да ги прибирам все едно я предизвиквам да ги разхвърля повече. Прибрани са само, когато спи или е на разходка.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 2:28 am 
фурия
Аватар

Леле, Ясмин, много е темпераментна малката. Обичм такива дечица. Но как се гледат!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 4:46 am 
фурия
Аватар

Ние държим играчките в коша за игра
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1055/57999085.JPG
пълен е,2 торби дребни играчки,много топки,и по едри играчки-превозни средства всякакъви модели :lol:
ето какъв е коша
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/802/1792620167.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1088/746857761.JPG

Яви отдавна не влиза в него,но от сутринта заставаме до коша,и започва да изброява какво да му извадя.Когато си ляга наобяд прибираме,и след като се наспи,отново вадим играчки :D Удобен ми е,защото иначе просто незнам къде ще прибирам нещата.Отделно в един голям кашон над леглото му има прибрани няколко играчки по функцонални,които ще му покажа след още време,за да не ги счупи,като например локомотив,който се движи,има си сирена и прави балончета от пяна...и др.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 5:25 am 
фурия
Аватар

И ние имаме подобна кошара, но не съм се сетила, че мога да прибирам играчките в нея. Откакто спряхме да я използваме е натирена в гаража, защото заема много място, когато е разгъната. Сега съм решила да я дам на една приятелка, която скоро ще има нужда от такова приятно за детето и удобно за майката място за игра.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 5:26 am 
фурия
Аватар

harmony написа:
Леле, Ясмин, много е темпераментна малката. Обичм такива дечица. Но как се гледат!

Мъчим се да се напаснем двете, коя е по-голям началник. :D

Засега явно си оставам подчинена, но искрено се надявм някой ден това да се промени.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 2:54 pm 
любопитко
Аватар

Имаме кош за играчки от плат, играчките, с които си игре най-често малкия се прибират там, а по-хубавите играчки, за които още е малък сме вдигнали нависоко.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 4:33 pm 
любопитко
Аватар

На плюшените играчки съм им намерила място на един рафт от секцията.А всички останали играчки ги държим в кош за играчки във формата на слон.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 21, 2009 8:35 pm 
фурия

С кошове или панери, в крайна сметка ето къде са "прибрани" играчките

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 45 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]