С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Без коледни килограми

Предстои сезонът на коледните килограми, веселби, преяждания и напивания. За...

Вълшебно Коледно възпитание

Да имаш дете е малко чудо, а да знаеш как да го отгледаш и възпиташ e необятна...

Направи си сам: Елха от коледни топки

Здравейте, попаднах на тази оригинална и лесна идея за коледна елха, изработена...

51% от жените рискуват да забременеят по Коледа

Много хора се притесняват да не напълнеят или да не изхарчат спестяванията си...

Последно посещение: Дата и час: Пет Дек 13, 2019 8:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 29, 2009 3:50 pm 
Аватар

аз също мисля,че 4-5 години е нормално и е за предпочитане от много гледни точки!!!със сестра ми е 5 години и е добре,сега се разбираме,а и майка ми е казвала,че като малка много съм й помагала!
аз исках между децата ми да е точно толкова разликата,но за жалост това няма как да стане!защото дъщеря ми е на 4г,а аз съм на 20!все ощте нямам нищо в живота!!!но дай Боже да имам все някой ден 2ро детенце,без значение след колко години ще стане!!!а аз по принцип искам 4-5 деца!!!дано!!!от мойте уста в Божийте уши!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 31, 2009 1:22 pm 
фурия
Аватар

Много си смела и амбициозна :D

Това е направо стахотно, според мен си имаш най-голямото съкровище-твоята дъщеря. Стискаме палци и останалите планувани братчета и сестричета.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 01, 2009 9:11 pm 
Аватар

Според мен разликата трябва да 2-3 години , с моя брат разликата е 2 г. и 9 м. , винаги сме били заедно , помагахме си , играхме си , затова смятам и ние да имаме горе долу с такава разлика , но ако дойде по - рано какво да се прави.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 23, 2009 2:16 pm 
фурия
Аватар

разликата между моите деца е идеална за мен 7години.Голямата ми помага за малката.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 24, 2009 12:44 pm 
прохождащ
Аватар

Мили мами, разликата на моите дечица и 1г. и 3 м. В момента те са на 3 и 4 годинки.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 11:13 am 
фурия
Аватар

Браво на вас, темата, която много живо ме вълнува-дечица с малка разлика. Моля те, сподели трудно ли ти беше, как се реагира по-голямото дете на появата на малкото? Нали и мен сега ме очаква кажи речи същото, с малко по-голяма разлика 1г. и осем месеца и все още се притеснявам как ли ще се справим?

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 8:37 am 
прохождащ
Аватар

Здравей! Не се притеснявай! Малката разлика между дечицата е повод за радост, не за притеснения. Аз съм много щастлива, че разликата на моите съкровища е толкова малка. Те никога не скучаят. Дори когато няма други дечица наоколо,те като са двечки, не им прави впечатление. Играят си, забавляват се и разбира се се бият и карат - като всички дечица. Е,признавам,че е малко трудно. Надявам се, че има баби и дядовци, които да ви помагат, нашите постоянно са ни в подкрепа. А за поведението на голямото при появата на бебока - какво да ти кажа-при всяко дете си е много индивидуално.При нас имаше голяма радост, но и ревност. Баткото много гушкаше и галеше бебето, но когато го кърмех ми се качваше на врата и се опитваше да бие бебока, ревнуваше, кагато го прегръщах, когато га къпех и преобличах. Но сега много се обичат и не могат един без друг. Малко е трудно, но много забавно. Желая ти много щастие. Да са живи и здрави бебоците. :)

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 5:17 pm 
фурия
Аватар

Благодаря ти много, да ти се връщат хубавите пожелания.

Ние си имаме само една баба на разположение и в последно време и тя не е, защото майка ми се грижи за леля си, която няма деца и в момента изобщо не е добре. Почти не съм я виждала около седмица, но съм сигурна, че поне до 40тия ден на малкото бебче ще е при нас. Свекървата живее в Германия. И тя със сигурност ще дойде за около месец като родя.

Но най-вече ще разчитам на таткото, решила да пусна Аиша на ясли през Септември, но като гледам той ще седи на оградата и няма да я остави на мира, така че да правят каквото искат.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 28, 2009 9:49 pm 
любопитко
Аватар

Моята принцеса е на годинка и половина и вече започнахме опитите за второ.Мисля,че малката разлика е наистина по добре за децата,макар и да е по-трудно за майката.Живот и здраве няма да откажа и трето слънчице,стига да се справяме от финансова гледна точка :braces:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 29, 2009 4:53 pm 
фурия
Аватар

Стискаме палци, скоро да се похвалиш!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 29, 2009 8:49 pm 
любопитко
Аватар

Благодаря за подкрепата,yasmin! :give_flowers: Дано в скоро време има :baby:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 2:57 pm 
фурия
Аватар

Като че ли след първото раждане стават много лесно бебетата, при нас още от първия път, затова бях в шок.

Аз не вярвах и не се притеснявах изобщо.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 1:08 am 
фурия
Аватар

Ето дойде времето на второто дете.Разликата ,която ще имат децата ни ще е 3г и 7мес.което е добре :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 7:17 pm 
фурия
Аватар

harmony написа:
Честито!

Мерси,Миме! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 03, 2010 9:27 am 
Аватар

Здравейте и от една съвсем нова бъдеща мама.Ще си имаме бебче след дълго, дълго чакане.Разликата с баткото е огромна,но какво да се прави-важното е ,че мечтата ми се сбъдна и ще си имам малко сладко бебче през април 2011г.Мисля ,че голямата разлика ще ми е от полза защото сина ми ще стане на 11години през декември и съвсем адекватно реагира на всичко което се случва сега около мен.Помага ми много още от сега а какво остава за после-поне се надявам да е така де :).

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]