С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко лекува възпаления при COVID-19

Изследователи от университета Бен-Гурион в район Негев в Южен Израел казват, че...

Стресът при децата - 5 проблемни ситуации

Спокойна и усмихната майка = щастлив малчуган. Верни на тази максима ти...

Децата и анимационните филми - изборът е от значение

Днес, когато прекарвате повече време у дома, едно от неизменните забавления за...

Направи си сам: Великденско пиле

Забавната декорация за Великден можете да изработите заедно с детето. Но нека...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 14, 2021 11:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 9:38 am 
любопитко
Аватар

Или накратко казано Защо го обичате или Защо не го обичате?!
Аз го обичам защото е неустоим,винаги успява когато ми е тъжно да ме разсмее,защото е умен,защото е добър,защото е мил,нежен е, обичам го защото си е Той :)).

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 10:29 am 
любопитко
Аватар

Обичам всичко в него-та дори и малките недостатъци които има.Но като че ли обичам най-много онези големи загрубели ръце които незнайно от къде ме даряват с най-изпепеляващата нежност на земята.Имало е моменти в които съм си задавала въпроса"Защо те обичам :?: по дяволите :?: И веднага след това се сещам за онова негово непохватно мъжко ОБИЧАМ ТЕ и съм дотам-щастлива съм че го обичам :hearts:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 12:53 pm 
любопитко
Аватар

MILENA написа:
Обичам всичко в него-та дори и малките недостатъци които има.Но като че ли обичам най-много онези големи загрубели ръце които незнайно от къде ме даряват с най-изпепеляващата нежност на земята.Имало е моменти в които съм си задавала въпроса"Защо те обичам :?: по дяволите :?: И веднага след това се сещам за онова негово непохватно мъжко ОБИЧАМ ТЕ и съм дотам-щастлива съм че го обичам :hearts:
Н същото мнени съм :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love: :crazy in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 10:03 pm 
фурия
Аватар

Обичам го,това чувствам,това изпитвам.Обичам го с цялата си душа.И той има недостатъци и ние спорим често,но онова особено чувства,което се изпитва веднъж,истинското,неповторимото,го почувствах и още чувствам само към него.Харесвам го и външно и по-характер,пак казвам,харесвам го и го обичам въпреки недостатъците му,а това е най-важното,да обичаш приемаш човека до себе си такъв какъвто е.Получавам любов и давам любов,какво по-хубаво чувство има на света? :crazy in love: :love12: :heartbeat:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 10:52 am 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
Обичам го,това чувствам,това изпитвам.Обичам го с цялата си душа.И той има недостатъци и ние спорим често,но онова особено чувства,което се изпитва веднъж,истинското,неповторимото,го почувствах и още чувствам само към него.Харесвам го и външно и по-характер,пак казвам,харесвам го и го обичам въпреки недостатъците му,а това е най-важното,да обичаш приемаш човека до себе си такъв какъвто е.Получавам любов и давам любов,какво по-хубаво чувство има на света? :crazy in love: :love12: :heartbeat:

Все едно аз съм го писала.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 2:00 pm 
фурия
Аватар

Много го обичам и не вярвах,че ще го обичам.Но как няма да обичаш толкова добър и човечен човк.Та дори и с неговите недостатъци може да не е най-големия красавец на света външно но наи красивата душа носи.Та и чуствата са споделени от това по важно няма. :crazy in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 16, 2008 4:17 pm 
бърборко
Аватар

Защото е всеотдаен, много се труди и иска най-доброто за мен и АНжо

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 23, 2008 4:42 pm 
фурия
Аватар

Защо ли? Амииии, защото за мен е най-страхотния мъж на земята в почти всяко едно отношение, колкото и нескромно да прозвучи. Голям джентълмен е, внимателен, мил, грижовен, обожава мен и детето и т.н. Естествено има си и недостатъци, но това ме кара още повече да го обичам. :crazy in love: :heartbeat: :love12:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 1:13 am 
фурия

Блазе ви момичета.При нас любовта изчезна в момента в който се роди детето ни.Мъжът ми уж от страх,само гледаше-един път не гушна малкия.Вярно,че той беше като мишле/2300кг/,ама чак толкова.ИЗОБЩО не мога да разчитам на него в отглеждането на Коки,той дори не играе с него като хората-мисли си че може да гледа ТВ,защото все той е уморен,а детето да играе до него само...А толкова искаше да има дете,семейство...мисля си,че просто не е бил готов за това и никога няма да е,защото мисли само за себе си.А отношението му към мен е още по зле,един път не е помислил как се чувствам аз-дали съм уморена,боли ли ме нещо,имам ли нужда от сън и малко лично време и спокойствие...Ние дори не водим разговори,каквото и да кажа-прави ми се напук,изобщо...КОШМАР,който едва ли ще изтрая дълго.Не искам детето ми да живее в такава среда.
Искренно ви завиждам за любовта,която имате /и аз мечтаех за такава,ама/ - продължавайте все така!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 10:50 am 
фурия
Аватар

Много съжалявам за теб и малкия,че имате такъв тати.Направо се просълзих.Как може да има такива хора.Но какво се чудя като почти същото е и при моята сестра направо ми иде да отида да го убия.Не понасям такива хора.Та на ли ти си го създал това човече забрави за игоизма си.На първо място е детето на второ място е жената която обичаш и след това си ти.Нормално е да си уморен но не и цял живот.Защото жената до теб не е робиня робството от давна не съществува.Акато не ги искаш подобре ги остави и си гледай собствения жалък животец.Надявам се да не те обидя но направо не се побирам в кожата си като разбера,че има такива уроди на природата. :mallet:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 3:49 pm 
фурия

mima31 защо да ме обиждаш? Та то си е самата истина,съгласна съм с теб.И хиляди пъти съм се мъчила да му обясня/и с добро,и с лошо/ и пак все същото-прави ми на пук,а после аз съм виновната защото все съм съскала и мърморела.Ами то колкото и да си търпелив,ти писва...Ама за пред хората и майка си,така се докарва-сякаш той гледа малкия,всичко знае-нищо че ако го питаш какво яде и по колко,няма да отговори защото никога не се е заинтересувал.А шишето за мляко се топли в микровълновата с капачката :wink: Изобщо не мисли/не че е глупав/ така му оттърва,когато не става въпрос за него...
Незнам...чувствам се толкова самотна и объркана - далеч от майка ми и приятелите ми и за какво - заради мъж,който не го заслужава.
Ама стига съм ви досаждала с моите си проблеми,че ако трябва да разкажа всичко от началото до края,ще напиша цяла книга.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 5:16 pm 
фурия
Аватар

Миличка,аз вчера непосмях да ти пиша,но и мен ме хвана яд.Мисля,че никой не заслужава такъв "живот".Аз като четох,дано не те засегна,но първата ми мисъл беше,че той най-вероятно си има някоя,затова е такъв непукист и си прави това ,което на него му харесва,не се съобразява с вас.Мисля,че най-напред трябва да споделиш с твоите родители,ако досега си ги щадила,за да не се тревожат,да си помислиш добре,искаш ли,готова ли си,и ще се справиш ли с отглеждането на детето сама.И ако си готова,мисля,че трябва да му поставиш ултиматум-или с вас,или без вас.Но пак казвам,това не го прави,ако наистина не си готова.Желая ти късмет и в бъдеще много щастие.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 25, 2008 8:02 pm 
фурия
Аватар

Ако искаш мама на Коки пиши ми на лични.Вярно,че не ме познаваш но аз винаги мога да те разбера и да те ислушам.Ако искаш да споделиш аз съм насреща. :hand shaking: :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 26, 2008 12:10 am 
фурия

ilito82 за това дали има друга съм почти 100% че няма.Просто е такъв характер,а и това е видял в семейството си/но късно го разбрах/ В моето семейство отношенията не са такива,свикнала съм да споделям,всеки проблем се е обсъждал с дълги разговори. При нас с него нещата не са такива и мен ми е адски трудно,а и не съм от тия които задават въпроси и като им се отговори едносрично са доволни или пък да му вадя думите от устата на сила.
Имам само майка/баща ми почина/ която от самото начало знае всичко за нашите взаимоотношения/след като ни изписаха от АГО се прибрах с бебчо при нея,да ми помага/ Тя самата виждаше Той какво прави като дойде да ни види - погледне малкия и...никакви емоции или милички неща.Идваше да се наспи и да се оплаче колко е уморен или къде го боли.
Малко нерви ми останаха да чакам да се промени - то поне да виждах желание за някаква промяна.
А за това дали ще се справя сама - сигурна съм,а и майка ми няма да ме остави.
Благодаря ви за подкрепата момичета!Знам че не се познаваме,но ми е по лесно да споделя,а и да разбера мнението на хора които не са до мен.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 26, 2008 12:25 am 
фурия

mima31 писах ти на лично

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]