С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Хайде да четем!

Съвсем не е задължително детето първо да научи азбуката и тогава да започне да...

Дългото кърмене предпазва от депресия

Продължителното кърмене намалява риска от депресия...

5 съвета за укрепване здравето на бебето

Още в първите дни след раждането на бебчо, можеш да се погрижиш за укрепването...

Последно посещение: Дата и час: Нед Апр 18, 2021 6:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 15, 2009 12:23 am 
фурия
Аватар

запознахме се в у4илище, 8 кас и до 2006 год. бяхме най-добри приятели, а от тогава ве4е сме си вси4ко.Семейство сме от 01.09.2007 год.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 17, 2009 3:47 pm 
Аватар

При нас беше много интересно,срещна ни един общ познат като преди това не бяме се виждали.Трябваше да отидем на известно място в града ни и по описание на дрехите да се познаем :lol: :lol: :lol: Допаднахме си и така 4 години след това бяхме семейство

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Сря Мар 18, 2009 6:04 pm 
любопитко

Ние сме колеги.Запознахме се преди 4г. и 4 дни-аз го бъзиках дали си има приятелка и един ден месец по-късно той каза че има-даже ни запозна.След това октомври 2005г. и аз вече имах приятел.разделихме се с бившите долу-горе по едно и също време при сходни ситуации и през декември 2007г. нещо пламна между нас на новогодишния банкет :D и оттогава сме гаджета, а сега и годеници-писано ни е да сме заедно-съдба :giggling: на о2л05л2009гл ще се оженим

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 19, 2009 11:37 am 
Аватар

Ние се запознах ме от интернет и от тогава досега вече 3 год сме си заедно

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2009 11:57 am 
прохождащ
Аватар

С мъжа ми сме от различни градове. Аз бях в една компания с негови братовчеди, при които той идваше често на гости. Запознахме се 2003г, аз тогаво завършвах гимназия. В дискотеката той дойде при мен и ме попита " Всичко това твое ли е?" ( бюста, той е доста голям). Погледнах го пренебрежително и го отминах. Едва няколко месеца по- късно стана точката на пресичане. Лигавехме се винаги като се видим. Междувременно аз бях студентка, имах си други гаджета и никога не очаквах, че нещо ще се получи между нас. На майтап дойдох да живея при мего, на майтап забременях ( планирано) и се оженихме. Добре ми е с него, обичам го, но единствено не харесвам града, където живеем и искам да отидем в моя град!

http://www.moetodete.bg/dnevnik/?id=245 ... mp;theme=1

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 06, 2009 12:10 am 
любопитко
Аватар

Запознахме се 2006г.Запозна ни един негов приятел(и колега), с когото ходех тогава.По късно започнахме да излизам с бъдещия си съпруг на шега(вече не бях с приятеля му)Този,който ни запозна вече ни е кум :oops: ,заедно сме от 3г.,женини сме от близо 2г и имаме една малка принцеса на годинка и половина.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 19, 2009 11:25 pm 
бърборко
Аватар

запознахме се чрез общи познати преди 3 години и оттогава не сме се разделяли

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 05, 2009 8:53 pm 

ооох нашето беше любов от пръв поглед! един ден отидох на работа - отворих вратата на кабинета и той беше там - новият колега! влюбихме се веднага, въпреки че той беше женен а аз живеех с друг. и така докато си признаем.... мина доста време , но вече сме заедно почти 5 години!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 05, 2009 11:06 pm 
Аватар

Ние с моя мъж бяхме в една фирма на работа и така :boygirlkissing: :bedtime: :heartbeat: станахме семейство.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 24, 2009 2:18 pm 

с моя мъж се запознахме на нова година 2006 срещу 2007.една моя съученичка която е от същия град ме покани да празнувам нова година с нея и други.в последствие обаче компанията ни се разпадна един ден преди нова година.една нейна приятелка реши да му се обади да пита в ресторанта където ще са дали има свободни места.оказа се че някои от тяхната компания са се отказали и така ние ще сме с тях.въобще не исках обаче отидох ние бяхме първи там и те идват една глутница мъже само, а той нашия върви напред и вика.и си викам мале тея ли са дето са с нас.той влезна и се огледа погледна ме и каза аз ще седна до това момиченце ей там.тази вечер продължи в гонене той след мен а аз се криех все някъде. :D на сутринта той ме изпрати до дома на моята приятелка и така след два дни вместо приятелката ми като слезнах от автобуса ме чакаше той и ми каза че няма смисъл да ходя у нея просто нямало смисъл :) мисля че беше любов от пръв поглед

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 25, 2009 12:08 pm 
любопитко
Аватар

Ние с моят мъж се запознахме в училище (9кл.)той още тогава ми каза че ще съм негова ама кой да го слуша :0808: аз тогава имах друго гадже но винаги съм му обръщала внимание и беше с превилегии пред всички съученици (имало е за какво)през четирите години който учехме заедно като всички и ние имахме ученически лудории и глупости ходихме по кафета и т.н. на два пъти станахме гаджета с него но поради една или друга причина аз се връщах при бившия ми приятел и така до 12 кл. когато на 1 март аз му звънах да му честитя баба марта и излязахме на кафенце на 3 март се събрахме и бяхме осъзнали че искаме да сме заедно на 1 юни беше годежа ни а на 21.12 свадбата ни

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 04, 2010 4:47 pm 
Аватар

Аз отидох да работя сезонно в Бургас заедно с мои близки,а той живееше там от 5 години,но беше от моя град . Работехме заедно и от там трагна всичко...... Ироничното е че той имаше намерение да остане да живее в морски град ,а аз го варнах обратно !!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 12, 2010 12:27 am 
прохождащ

Нашата история е следната 2006 год навърших 18 и започнах работа(във фирмата в която той все още работи)като търговски представител още от самото начало ми направи впечатление.Но по това време аз излизах с едно момче с което така или инъче смятах да прекратя каквито и да било отношения,нямах намерение да ставам нечия боксова круша.И така една вечер с колегите щяхме да излизаме разбрахме се той да дойде да ме вземе,а на тогавашнния ми приятел казах че ми е лошо уморена съм и да не се виждаме тая вечер,нещеш ли звъни се на вратата и гледам "гаджето" ми се пули на среща а в същото време ми звани телефона че ме чакат да тръгваме :icon confused: измислих нещо на бързо,и излязох.Вечерта танцувахме и докато се осетя вече се :kissboyandgirl: и така до днес сме си все заедно.Имали сме и хубави и лоши моменти,но за нищо на света не бих го заменила с друг.Радвам се че именно той е моя избор.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 11:12 am 
прохождащ

Срещнх го в една ферма в Англия, където бях отишла да бера ягоди и малини. Отначало ме закачаха, че ме харесвал, а аз гледах да не обръщам внимание на тези шеги. Един ден обаче реших сама да се уверя шегуват ли се или е истина. Присъединих се към него и един негов приятел, за да отидем до магазина чак в съседното село. По пътя имахме възможност да се опознаем и стана някаква магия. Събрахме се, а шегите и подиграфките не спряха, но вече бяха злобни и завистливи, така че напуснахме фермата и изкарахме няколко месеца в Лондон. После се прибрахме в България, направо в родния му град, за да шокираме родителите му с това, че сме заедно и сме съвсем сериозни. Не ни повярваха, но 2 месеца по-късно им поднесохме едно друго доказателство, което растя в корема ми 9 месеца преди да се появи на бял свят. Междувременно сключихме и брак, просто като поредното доказателство пред родителското тяло, че намеренията ни са съвсем сериозни. И така вече 3 години сме заедно и няма нищо по-хубаво от семейството ни в живота ми.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 1:23 pm 
любопитко
Аватар

Запозна ни общ познат. Тогава и двамата бяхме все още ученици. Вече 9 години сме заедно и се радваме на 4-годишния си син.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]