С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Хайде да четем!

Съвсем не е задължително детето първо да научи азбуката и тогава да започне да...

Дългото кърмене предпазва от депресия

Продължителното кърмене намалява риска от депресия...

5 съвета за укрепване здравето на бебето

Още в първите дни след раждането на бебчо, можеш да се погрижиш за укрепването...

Последно посещение: Дата и час: Съб Апр 17, 2021 5:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2008 9:19 pm 
фурия
Аватар

Ние с моят мъж бяхме в един клас и преди бала станахме гаджета.После отидохме заедно студенти и като завършихме се оженихме.Общо осем години сме заедно.А каква е вашата история?Споделете я.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 30, 2008 12:35 am 
любопитко
Аватар

Ние с мъжа ми живееме в залепени един за друг блокове,и като помалки сме излизали заедно и така лека полека се започна,на шега та до днес.Заедно сме от почти 6 години,а сме женени почти от 11 месеца :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 30, 2008 3:47 pm 
любопитко
Аватар

С моят мъж се запознахме края на 1997г.Тогава станахме и гаджета.Запознахме се на сбора на неговото село.Аз бях на 16,а той на 17(луда работа ми се струва сега).Живеем от 4г. заедно,а сме женени от година и 9мес. :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 30, 2008 6:26 pm 
любопитко
Аватар

С мъжът ми работехме заедно.Лека-полека станахме и гаджета и след няколко месеца вече живеехме заедно.Така вече 6 години.Преди 2 год.направихме годеж,но за брак сме решили да поизчакаме детето да поотрасне и да ни е шафер :DА пък знае ли се до тогава,може децата да станат две.... :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 30, 2008 8:19 pm 
любопитко
Аватар

аз също много исках детето ни да е шаферче на сватбата,но в последствие решихме да е преди да се е родило:)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 01, 2008 10:15 pm 
Аватар

ние се запознахме на морето една обща приятелка ни запозна!След 1 месец заживяхме заедно и след още 2 разбрахме че съм бременна :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 02, 2008 1:31 pm 
прохождащ
Аватар

Бяхме съученици в Езиковата гимназия, в съседни паралелки. Заедно сме от 10-ти клас (1997г), приеха ни случайно и в един и същ университет, една и съща специалност. На около 21-22 години се разделихме за почти 2 години. През това време се поогледахме и двамата, поживяхме и явно и двамата разбрахме, че няма да си намерим по-добър партньор. След паузата се събрахме и заживяхме заедно, след това сватба, дете..., след време искам и второ. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 04, 2008 10:54 am 

Ние с моя мъж се запознахме чрез най-добрата ми приятелка.Неговия най-добър приятел ходеше с нея.И в последствие се получи така че две най-добри приятелки се омъжват за двама най-добри приятели и дори си кумувахме.Отделно се оказа,че аз и моето мъжле сме учили в едно и също основно училище и един и същ техникум.Все едно сме се търсили цялото това време. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2008 10:57 pm 
Аватар

ЗАПОЗНА НИ ЕДИН НАШ ОБЩ ПОЗНАТ И ВПЪРВИЯ МОМЕНТ СИ КАЗАХ ,ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА БЪДА С НЕГО. НО ЕТО ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ СМЕ ЗАЕДНО И ТАКА....НЕ СИ МИСЛЕТЕ ,ЧЕ НЕ СЕ КАРАМЕ -НАПРОТИВ ПОНЯКОГА СМЕ КАТО КУЧЕ И КОТКА.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2008 12:07 pm 

stefeto написа:
ЗАПОЗНА НИ ЕДИН НАШ ОБЩ ПОЗНАТ И ВПЪРВИЯ МОМЕНТ СИ КАЗАХ ,ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА БЪДА С НЕГО. НО ЕТО ВЕЧЕ 10 ГОДИНИ СМЕ ЗАЕДНО И ТАКА....НЕ СИ МИСЛЕТЕ ,ЧЕ НЕ СЕ КАРАМЕ -НАПРОТИВ ПОНЯКОГА СМЕ КАТО КУЧЕ И КОТКА.

И при нас стана така :D , но все още нашата връзка е на 4години. Един месец след запознаването ни аз си го прибрах при мен да си живеем и така до днес. Много е хубаво! Той ми збъдна някои от мечтите и продължава да го прави, дано и за напред да бъде така! ....Е понякога се мъмрим...но без това не може...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2008 1:42 pm 
прохождащ

Един мой приятел го доведе на рожденият ми ден въпреки,че аз бях против(добре,че не ме послуша :roll: )

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2008 10:42 am 
любопитко
Аватар

Ние се запознахме на рождения ден на моята най-добра приятелка. Това беше преди близо 7 години. Почти веднага заживяхме заедно :) Женени сме от 2 години и половина.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2008 1:11 pm 
Аватар

И ние сме съученици - първото ми сериозно гадже , бяхме заедно и на бала. После се разделихме и не сме се виждали 10 години, на 11-тата се срещнахме и се влюбихме отново.... 8)същия взрив от емоции

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2008 2:01 pm 
любопитко
Аватар

Съвсем случайно-бяхме колеги. Една вечер аз отидох при него и го помолих да извика един колега, а моят калпазанин взел :lol: , че ме харесал и ... така. :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 14, 2008 1:29 am 

В зала по карате. Той ме харесал, заговори ме, но не му обърнах много внимание. После ми се обаждаше 1 месец анонимно по телефона и така.... вече 10 год.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]