С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко лекува възпаления при COVID-19

Изследователи от университета Бен-Гурион в район Негев в Южен Израел казват, че...

Стресът при децата - 5 проблемни ситуации

Спокойна и усмихната майка = щастлив малчуган. Верни на тази максима ти...

Децата и анимационните филми - изборът е от значение

Днес, когато прекарвате повече време у дома, едно от неизменните забавления за...

Направи си сам: Великденско пиле

Забавната декорация за Великден можете да изработите заедно с детето. Но нека...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 14, 2021 11:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2008 1:01 pm 
любопитко
Аватар

Ние се запознахме на един купон като студенти и почти веднага заживяхме заедно :lol: много хубаво ни беше.И така вече 5 години

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2008 2:32 pm 
любопитко
Аватар

Ние пък в такси и вече 7 години заедно :mrgreen:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2008 3:30 pm 
Аватар

Ние се запознахме в една доскотека. Той дойде, запознахме се и ме попита дали може с приятеля му, който познавах да се преместят при нас, а аз му казах, че ми е все едно. Изобщо не ми беше симпатичен, заради бившето му гадже, но като разбрах, че вече не са заедно се съгласих да излезем на кафе. След около месец заживяхме заедно и след година забременях. И вече 3 години - диви и щастливи. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2008 3:33 pm 
фурия
Аватар

На работното място. Много си паднах по него и накрая след известни усилия беше мой. :lol: Та до ден днешен.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 24, 2008 5:19 pm 
любопитко
Аватар

Запознахме се в една пицария,бяхме седнали с един мой съученик,изморени да похапнем,и изведнъж съученика видя един негов приятел(мъжа ми) той седна при нас,заговорихме се и така се запознахме ...
Ех ...хубави спомени,сега често ходим в тази същата пицария и си сядаме на "наща" си маса ако е свободна

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 30, 2008 1:43 pm 
любопитко
Аватар

ние се запознахме в работата ни и той често се заседяваше при нас с мойта колежка а аз реших че между тях може да се получи нещо защото тя си падаше по него а той хич не и обръщеше внимание и така докато аз се опитвах да ги уредя тях той уреди нас хихихи :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 04, 2008 5:20 pm 
Аватар

Нас ни запознаха една моя приятелка която е с един негов приятел.Сватосаха ни набързо :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 7:23 pm 
Аватар

Бяхме заедно студенти и все още сме.Харесхме се излязохме и така :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 10:08 am 
бърборко
Аватар

Запознахме се чрез скайп, беше ми писал веднъж и аз реших да му отговоря..и започна нашата приказка

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:30 pm 
фурия
Аватар

Ние се запознахме в барчето,в което работих.Той ме наблюдавал четири месеца тайно,и чак тогава ми се представи.А се оказа,че сме живели дотогава през 200 метра,аз в къща,той в близкия блок.После излязохме уж на кафе и вече минаха четири години.От две години живеем заедно,имаме син на годинка.Щастливи сме!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 14, 2008 4:22 pm 
прохождащ
Аватар

Ние с мъжа ми се запознахме в интернет пространството,той дойде на гости,след това аз при него и накрая се пренесох при него,ние сме от различни градове,аз съм от Враца,а той от Русе.За любовта няма граници.И сега имаме едно сладко момченце Марти.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 9:26 am 

Ние със съпуга ми пък се запознахме в университета. Не бяхме в една и съща специалност, но така се получи, че когато аз записах втора специалност и един негов приятел ми беше колега. Всъщност той косвено ни запозна като ме "вкара" в тяхната предимно мъжка компания. Аз тогава не бях от най-примерните момичета, живеех си живота по моему :D и когато видях съпруга си, измежду многото други мъже, веднага "ми хвана окото" и се започна малко "преследване" от моя страна. По негови думи, той също ме е "мернал" от пръв поглед, но се правел на мъж и се дърпал! :D Както и да е, за инициатора на връзката ни може да се поспори, защото той твърди че бил той, а аз че съм аз, но ... в крайна сметка походихме си така около 6 години и в прекрасната новогодишна нощ, навръх 2007-ма година той ми предложи :D
На култовия ден 07.07.2007 г. сключихме брак и първоначалните ни планове бяха поне още 2 години да си поживеем двамката :D На 11.07.2007 г., непосредствено преди полета ни за сватбеното ни пътешествие, посещавайки генеколога се оказа, че вече не сме само двама в нашето 4-дневно семейство :D и така на 13.02.2008 г. се появи Бисер - нашето малко съкровище :D
Сега сме едно щастливо семейство :D е имаме от време на време по малко търканици, но ... нищо сериозно, може би ей така за спорта :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 11:09 am 
фурия
Аватар

galka2 написа:
На работното място. Много си паднах по него и накрая след известни усилия беше мой. :lol: Та до ден днешен.

И ние на работното място. Аз бях настоятелната, защото той беше малко срамежлив. :crazy in love: :boygirlkissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 16, 2008 12:28 am 

на шега бях си направила профил в един сайт за запознанства и той ми писа, не беше като другите..., след няколко месеца кореспонденция с скайп-а реших да изляза с него. беше края на февруари 2007 и началото на април се поддадох на упоритото му преследване...
месец май бях абитуриентка, а месец юни разбрах че съм бременна... общо взето нещата се развиха много набързо и много се радвам, че се получи така, защото той и детето ни са най-прекрасното нещо в моя живот и не бих ги заменила за нищо на света :crazy in love: :in love: :hearts: :kissboyandgirl: :hug: :loveya: :heartbeat:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 6:49 pm 
любопитко

Ние се запознахме на моя абитуриентски бал,макар че аз тогава си имах приятел с който бяхме заедно от близо 3г.. Мъжът ми докара с колата си най-добрия си приятел, който беше кавалер на моя съученичка. Запознахме се в края на вечерта чак към 4ч. и от тогава не сме се разделяли. Мене ме приеха студентка в друг град и 3г. ни делиха 300км., но той постоянно идваше, а когато той не беше при мене аз се връщах и така 3г. Последната година реших да мина по режима на задочниците,за да се сгодим и да заживеем заедно.Вече сме заедно 5г., а сме женени от 1г.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 78 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]