С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

С бебе през зимата

Със сигурност ще чуеш, че да гледаш новородено през зимата е доста по-трудно....

Как правилно да наваксваме със съня?

Любимото занимание на много от нас през уикенда е да „наваксваме със съня”,...

Инциденти по празнично време

Улисани в приготовленията, настроили се на вълна за празнуване, често...

Да създадем коледно настроение у децата!

Нека тази седмица остане в спомените ни не с трескавото пазаруване и...

Последно посещение: Дата и час: Пон Дек 16, 2019 3:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: здравейте
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 11:24 am 
прохождащ
Аватар

аз пък със моята хич не се разбирам преди сватбата се правеше на добра а сега си показа рогата 1 година след сватбата ни.те със свекърми иска да ни разделят.казвам ви момичета ако знаете в какъв ад живея и няма на кого да си излея душата.с моя се караме само заради тях.живеем в къща а те от 1 година си правят долня етаж да се изнесат но не при нас им е добре.превурнала съм се в слогиня на толкова много хора.никой си не мърда праста за нищо.момичета помагайте как да се справя с проблемите и да си запазя брака.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 17, 2009 2:14 pm 
бърборко
Аватар

metodieva говори със съпруга си,той съгласен ли е с това да слугуваш на вси4ки живеещи там?та вие ве4е сте семейство и ако по4нете още от сега да се карате незнам до къде ще стигнете.просто седнете двамата,сподели му какво те притеснява и тогава му мислете,а друг е въпроса ако той не те подкрепя,дано това не е така,4е тогава става лошо.успех

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 18, 2009 3:06 pm 
любопитко
Аватар

angel87 написа:
вчера изпаднах в поредната си нервна криза.нямам сили да живея тук

мила разбирам те много добре и ние живеем със свекъра ми и свекървами и аз не се разбирам с нея постояно ми се меси независимо дали готвя или правя нещо на малкия постояно ми казва туи направи ама унуи ... направо откачам немога да я трая цял ден ме нерви и вечерта като си дойде мтжо аз ядоса крива нервна абе изпушила от сякаде и с него се караме защото аз неискам майкаму да ми се меси той горкия между мен и майка си но в никакъв случай неискам да избира между мен и майка си лошото е че и да искаме няма каде да отидем (то ако имаше отдавна да сме се махнали) и парите не ни стигат сега а ко остана ако трябва и квартира да плащаме направо незнам какво да правя но със сигорност требва да направя нещо приемам съвети ааа забравих да кажа че моята свекърва пред моя и нейния мъж се прави на много мила и добричка ама само за пред хората

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 18, 2009 5:05 pm 

Е, аз може би съм голям късметлия. В нашето семейство цари спокойствие и разбирателство. Никой не се натрапва. Събираме се редовно на вечери, които са повече от приятни. За малкия ще се избият кой да го гледа. Много често ми се налага да отказвам да им го дам. Обичам ги.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 18, 2009 5:06 pm 

Е, аз може би съм голям късметлия. В нашето семейство цари спокойствие и разбирателство. Никой не се натрапва. Събираме се редовно на вечери, които са повече от приятни. За малкия ще се избият кой да го гледа. Много често ми се налага да отказвам да им го дам. Обичам ги.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 18, 2009 8:50 pm 
любопитко
Аватар

Всеки иска разбирателство и спокойствие но много малко са тези който го имат

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 19, 2009 10:25 am 

здравеите на всички искам да кажа на стефка и на методиева че докато не се отделим от родителите на съпрузите си никога няма да се свършат нервите.при мен за капак трябва да търпя децата на дъщеря им които постоянно викат крещят и бягат из вкъщи а моето бебе е само на 4 месеца и никой не мойе да проумее че му трябва спокойствие. сестрата на мъжа ми незнае какво е неспящи денем и нощем деца нейните заспиваха в 9 и на другия ден в 9 ставаха а аз стоя по цяла вечер и през деня пак будна на всичкото отгоре чистя и готвя. а тя милата ходи на работа и събота и неделя си води децата за да си починела обаче мен никой не ме пита дали скам да си почина.така че не сте сами.ще си помагаме взаимно. аз на 20 години станах робиня да чистя да готвя да пера а свекърва ми да стои до мен и да ми обеснява че тя не го правила така а пак не иска да стане да го направи както тя си знае

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 19, 2009 10:26 am 

здравеите на всички искам да кажа на стефка и на методиева че докато не се отделим от родителите на съпрузите си никога няма да се свършат нервите.при мен за капак трябва да търпя децата на дъщеря им които постоянно викат крещят и бягат из вкъщи а моето бебе е само на 4 месеца и никой не мойе да проумее че му трябва спокойствие. сестрата на мъжа ми незнае какво е неспящи денем и нощем деца нейните заспиваха в 9 и на другия ден в 9 ставаха а аз стоя по цяла вечер и през деня пак будна на всичкото отгоре чистя и готвя. а тя милата ходи на работа и събота и неделя си води децата за да си починела обаче мен никой не ме пита дали скам да си почина.така че не сте сами.ще си помагаме взаимно. аз на 20 години станах робиня да чистя да готвя да пера а свекърва ми да стои до мен и да ми обеснява че тя не го правила така а пак не иска да стане да го направи както тя си знае

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 21, 2009 8:35 pm 
любопитко
Аватар

angel87 написа:
свекърва ми да стои до мен и да ми обеснява че тя не го правила така

и мойта така прави много е гадно да не сме длъжни да правим всичко като тях

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 22, 2009 7:05 pm 

не сме ама те май не мислят така да ти кажа вече си мисля да се върна при родителите си

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 25, 2009 12:37 pm 
любопитко
Аватар

angel87 написа:
не сме ама те май не мислят така да ти кажа вече си мисля да се върна при родителите си

ама с мъжа и детето си нали?Ние и да искаме няма каде да отидем с мъжа ми :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 9:35 am 

абе той ако иска да идва ако иска да не идва взимам детето и си тръгвам няма да слугувам тука :twisted:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2009 11:17 am 
любопитко
Аватар

angel87 написа:
абе той ако иска да идва ако иска да не идва взимам детето и си тръгвам няма да слугувам тука :twisted:

ако наистина си решила дано и мъжът ти да е стеб и да те подкрепя пожелавам ти от сърце всичко да се оправи защото те разбирам много добре нали и аз имам проблеми подобни на твойте

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 30, 2009 11:24 am 
любопитко
Аватар

тая мойта свекърва ще ме подлуди :angry: направо неиздържам вечеднеска сутринта пак се карахме :argue: само мрънка ако имах каде да отида веднага щях да се махна но няма къде за голямо съжаление :heartbroken: идвами направо :bad words: :censored:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 03, 2009 4:07 pm 

стефинка така е мила. незнам вие за какво се карате ама моята не подхваща нищо мързи я като за световно.нито чисти нито готви седи пред мен и ме гледа чака да стана да сготвя.някой път вечер пуска пералня обаче сутрин стажа и се изнизва и пак аз трябва да ч простирам защото тя жинаги се успива и ще закаснее за срещата с дружките на кафето.пълен идиот е къпи се жеднаж в седмицата и жони покрай нея.най - лошото е че като вземе детето не го заиграва ами го грабва на ръце и го разхожда из цялата къща.веднаж то си седи в количката навън нито мрънка нито нищо и тя го взима страшно ме ядоса и се развиках викам и слушай сега го носиш ама утре аз като съм сама не мога да я нося цял ден и вечер като спи не идваш да го носиш а спиш така че я оставай в количката.просто ме изкарва извън нерви тая куфелница :censored: някой ден ще я :blackeye:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 134 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]