С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Вто Мар 02, 2021 5:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 23, 2008 2:38 pm 
фурия
Аватар

Даа ! Беше преди 8 години и още като се сетя ми става хубаво и мило!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2009 4:15 pm 
фурия
Аватар

дааааааааа,беше 16.06.2004г,тогава той дойде да ме изпрати до нас с колата си и когато трябваше да си кажем чао той ме целуна много нежно,никога няма да забравя този миг :hearts:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 22, 2009 12:14 pm 
прохождащ
Аватар

Нашата първа целувка беше на 6 май 2003г- Гергьовден! Тогава той има и имен ден и е събора на моето село. Бяхме в дискотеката и под влияние и на алкохол и на емоции си случи. Но тази вечер не бележеше началото на връзката ни, беше си за тогава. Отношениета ни станаха серизни 4г. по-късно!

http://www.moetodete.bg/dnevnik/?id=245 ... mp;theme=1

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 1:17 pm 
фурия
Аватар

първата ни целувка :D чак ми става смешно като се сетя беше много неловко и двамата го искахме толкова силно че стана толкова бързо но беше ужасно хубаво беше в моя вход на 6-тия етаж и се усамотихме за малко но датата не си я спомням честно казано :D но никога няма да я забравя :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2009 9:28 am 
прохождащ
Аватар

Оооо, първата ни целувка!!! Беше малко преди полунощ на 21,10,2002г. Бяхме в едно заведение само двамата и дълго-дълго си говорихме - това беше втората ни среща. Стана време да си тръгваме, излезнахме от заведението и тръгнахме да пресичаме булеварда, за да отидем до колата, която беше на отсрещният тротоар. И.......по средата на булеварда той изведнъж ме награби, стисна ме силно в ръцете си и започна страстно да ме целува. Така се целувахме може би повече от половин час - там , по средата на булеварда, малко преди полунощ. Покрай нас преминаваха коли, камиони, ядосаните шофьори не спираха да ни свирят с клаксоните - но..... ние не виждахме и не чувахме нищо - бяхме само двамата и нашата първа целувка. Ах...никога няма да я забравя.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 9:12 am 
фурия
Аватар

Donito написа:
Оооо, първата ни целувка!!! Беше малко преди полунощ на 21,10,2002г. Бяхме в едно заведение само двамата и дълго-дълго си говорихме - това беше втората ни среща. Стана време да си тръгваме, излезнахме от заведението и тръгнахме да пресичаме булеварда, за да отидем до колата, която беше на отсрещният тротоар. И.......по средата на булеварда той изведнъж ме награби, стисна ме силно в ръцете си и започна страстно да ме целува. Така се целувахме може би повече от половин час - там , по средата на булеварда, малко преди полунощ. Покрай нас преминаваха коли, камиони, ядосаните шофьори не спираха да ни свирят с клаксоните - но..... ние не виждахме и не чувахме нищо - бяхме само двамата и нашата първа целувка. Ах...никога няма да я забравя.

ехееее супер е било :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 30, 2009 2:08 pm 
прохождащ
Аватар

Да, наистина беше страхотно. Този спомен ми е много скъп, едва ли някога ще го забравя. :in love: Става ми много приятно като се сетя за тази наша първа целувка. Двамата често си спомняме за нея - винаги, когато минаваме по този булевард.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 05, 2009 11:02 am 
фурия
Аватар

И аз сигурно никога няма да забравя нашата първа целувка, въпреки че никак не е била чак толкова романтична. В моя мъж имаше нещо необяснимо, което ме привличаше, но аз все му бягах. Като ме караше до вкъщи илитах от колата като куршум и бързах към къщи. Една вечер обаче той слезе с мен, късно било не знам какво и докато се устетя във входа вече се целувахме. След това имахме едни период, в който го правехме постоянно и навсякъде, голям срам, къде ми е била главата не знам. Аз като ходихме на кафе не седях на стол, а в него, все на врата му висях. Сега вече не сме така. Като че ли порснахме да се целуваме на всяка крачка, пък и прекалено много познати има по улиците.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 05, 2009 11:52 pm 
любопитко
Аватар

Ох каква хубава темичка,само хубави спомени поражда.Да, помя и датата даже-на 10.03.2006г.Тогава беше и първата ни среща(така да се каже,защото при нас всичко се случи толкова случайно, запознанството и всичко след това :D )Бяхме на заведение и след това на дискотека.Там -аз седя на бара и тои танцува до мен и изведнъж се навежда ме целуне,но аз се дръпнах(направих го по инерция,изобщо не очаквах).Следващият му опит обаче беше успешен :lol: Направо забравих че наоколо имаше хора.Момичета,толкова хубаво ми става като си спомня тези моменти :crazy in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 26, 2009 12:11 am 
бърборко
Аватар

да - но тя стана по погрешка. тогава Ники беше доста настоятелен, а това ме плашеше. все се въртеше около мен, а аз не се давах как да е . и едната вечер беше застанал зад мен , беше ме прегърнал и когато ме целуна по врата аз уж се обърнах да му се скарам, но някак си устните ми попаднаха в/у неговите -и така вече сме заедно 6,5 г. :crazy in love: :hearts: :hearts: :hearts:
ех, ама ме върнахте толкова назад във времето. и толкова спомени нахлуха в съзнанието ми. а и още си спомням тръпката и чувствата от онези дни. сега забързани в ежедневието и в грижите за бебо рядко можем да си се поглезим както преди. малко ми липсват онези времена на лудост и безметежно щастие.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 29, 2009 7:06 pm 
прохождащ
Аватар

Супер темичка.
Нашата първа целувка не беше на първата ни среща. Тя доиде един ден след това, защото аз съм си "традиционалиста" и не се целувам на първа среща. Беше 19.09.2006г когато пспоред моя мъж съм го използвала за такси. Помолих го да ме заведе на една волейболна среща, защото валеше страше дъжд. Разбирасе аз направих първата крачка да го целуна когато го изпращах до колата. Просто си помислих, че толкова го искам и реших да не чакам. Не мислех особено просто впих усни в неговите и така се случи една от най-невероятните целувки който съм преживявала. И до ден днешен все още той ме целува така все едно сме на първата ни среща.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 11:12 pm 
бърборко
Аватар

на 10.05.2005г.всъщност и тогава станахме гаджета :biggrin: незабравима и вълнуваща,той беше по-смелия защото аз се срамувах!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 13, 2009 3:28 pm 
бърборко
Аватар

viking2007 написа:
дааааааааа,беше 16.06.2004г,тогава той дойде да ме изпрати до нас с колата си и когато трябваше да си кажем чао той ме целуна много нежно,никога няма да забравя този миг :hearts:

При нас само че дата беше 3 март

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 11:18 am 
прохождащ

Разбира се, беше първата ми целувка изобщо. Нямах представа даже как става. Беше вечерта, когато той ми се обясни в любов пред едно изкуствено езерце. На изпращане като се разделяхме ме целуна. Беше вълшебно и ми държа влага цяла нощ!

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 1:28 pm 
любопитко
Аватар

Няма как да забравя. Беше на втората ни среща, 02.02.2003г. Тази целувка бележи началото на връзката ни, която продължава да е силна и до днес.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]