С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

С бебе през зимата

Със сигурност ще чуеш, че да гледаш новородено през зимата е доста по-трудно....

Как правилно да наваксваме със съня?

Любимото занимание на много от нас през уикенда е да „наваксваме със съня”,...

Инциденти по празнично време

Улисани в приготовленията, настроили се на вълна за празнуване, често...

Да създадем коледно настроение у децата!

Нека тази седмица остане в спомените ни не с трескавото пазаруване и...

Последно посещение: Дата и час: Пон Дек 16, 2019 3:49 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 03, 2008 3:14 pm 
Аватар

не симулирам,но ако не стигна до края си му го казвам,поне да знае как се чувствам и може да има втора серия :oops: :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 02, 2008 4:36 pm 
любопитко
Аватар

Не, в никакъв случей.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 11:06 pm 
прохождащ

И аз не виждам смисъл да се симулира, като не ти се прави нещо не го прави.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 3:53 pm 
прохождащ

да симулирала съм ,за да си мисли , че е свършил работа и да приключи по-бързо,т.к. на мен не ми е било до секс.Аз мисля, че в секса трябва да сме големи актриси ,ако искаме мъжа само за себе си трябва да играем много ловко и постоянно да задържаме вниманието му

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 9:24 pm 
фурия
Аватар

denicapetrova написа:
да симулирала съм ,за да си мисли , че е свършил работа и да приключи по-бързо,т.к. на мен не ми е било до секс.Аз мисля, че в секса трябва да сме големи актриси ,ако искаме мъжа само за себе си трябва да играем много ловко и постоянно да задържаме вниманието му

Ооо, миличка, не съм съгласна с теб. Извинявай, но симулирането е глупаво! Има моменти когато на мен не ми се прави секс, а друг път той да не е на линия. Не може постоянно да сме на педал. А има много начини да му задържа вниманието, че дори понякога му идва в повече. :D Не смятам, че трябва да се правя на актриса за да ни е готино - или ни е кеф, или не.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 29, 2009 10:17 pm 
Аватар

да симулирала съм ,за да си мисли , че е свършил работа и да приключи по-бързо,т.к. на мен не ми е било до секс.Аз мисля, че в секса трябва да сме големи актриси ,ако искаме мъжа само за себе си трябва да играем много ловко и постоянно да задържаме вниманието.
И аз сам на същто мнение.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 4:05 pm 
прохождащ

galka2 написа:
denicapetrova написа:

Ооо, миличка, не съм съгласна с теб. Извинявай, но симулирането е глупаво! Има моменти когато на мен не ми се прави секс, а друг път той да не е на линия. Не може постоянно да сме на педал. А има много начини да му задържа вниманието, че дори понякога му идва в повече. :D Не смятам, че трябва да се правя на актриса за да ни е готино - или ни е кеф, или не.

Нормално е да не си съгласна с мен ,все пак сме различни хора.Никой не задължавам със своето мнение,но аз не мисля ,че симулирането е глупаво.Просто в дадени ситуации ме е спасявало от дълъг и изморителен съпружески дълг.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 7:25 pm 
прохождащ
Аватар

Браво на несимулиращите мами. :clap: :clap:
Е аз не съм от тях.
В началото на връзката ни да симулирах, но чесно казано с годините се опознахме много добре (сексуално) знаем какwо искаме един от друг и вече с гордост мога да кажа, че не ми се налага да симулирам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 8:16 pm 
фурия
Аватар

denicapetrova написа:
galka2 написа:
denicapetrova написа:

Нормално е да не си съгласна с мен ,все пак сме различни хора.Никой не задължавам със своето мнение,но аз не мисля ,че симулирането е глупаво.Просто в дадени ситуации ме е спасявало от дълъг и изморителен съпружески дълг.

Дени, извинявай, ако съм прозвучала малко остро. Съгласна съм, че хората са различни, но за мен лично секса е удоволствие, а не дълг. Не мога да правя секс, когато нямам желание и това си го казвам. Мъжът ми, ако ме уважава, ще ме разбере и обратното. Надявам се, че не съм те обидила с нещо! :roseflower: :peace:

Последна промяна galka2 на Пет Окт 30, 2009 8:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 30, 2009 8:19 pm 
фурия
Аватар

kiki88 написа:
Браво на несимулиращите мами. :clap: :clap:
Е аз не съм от тях.
В началото на връзката ни да симулирах, но чесно казано с годините се опознахме много добре (сексуално) знаем какwо искаме един от друг и вече с гордост мога да кажа, че не ми се налага да симулирам.

kiki88, браво на теб! Предполагам, че сега удоволствието е пълно! :clap:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 9:33 am 
прохождащ

galka2 написа:
denicapetrova написа:
galka2 написа:
denicapetrova написа:

Дени, извинявай, ако съм прозвучала малко остро. Съгласна съм, че хората са различни, но за мен лично секса е удоволствие, а не дълг. Не мога да правя секс, когато нямам желание и това си го казвам. Мъжът ми, ако ме уважава, ще ме разбере и обратното. Надявам се, че не съм те обидила с нещо! :roseflower: :peace:

не си ме обидила не се притеснявай .Пак казвам ние сме различни хора правим различни неща ядем различна храна ,живеем по различен начин и имаме различни мнения

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 05, 2009 3:14 pm 
Аватар

:lol: кака така на никой не му се е налагало да симулира :lol: е аз съм го правила особено в началото, после започнах с управданията а сега вече ако не искам си го казвам директно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 05, 2009 11:39 pm 
фурия
Аватар

Аз лично, когато ми е неприятно да правя нещо, не го правя. Не мога да се правя, че ми е готино, при положение, че не е. Имала съм няколко връзки, в които партньорите ми си правят само своя кеф и дотам. Изобщо не се съобразяваха с моите нужди. Сега с мъжа ми е много по различно - всеки гледа да удовлетвори другия. Говорим също кой какво харесва и т.н. Когато на някой от нас не му се прави секс по някаква причина, просто другият се съобразява и така. В случая не виждам защо трябва да симулирам. Мога да кажа, че относно сексуалния ни живот съм много доволна. :D :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 26, 2009 11:02 pm 
фурия
Аватар

И аз съм на мнение,че няма никакъв смисъл от симулирането... Просто вече се познаваме много добре и сами се усещаме :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 02, 2010 4:43 pm 
Аватар

Не никога не сам симулирала ! :oops: :oops: :oops: Знам,че много жени го правят,поне така сочи световната статистика. Явно българките са доволни от сексуалния си живот !!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]