С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Съб Яну 23, 2021 6:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 7:01 pm 
Аватар

Хайде момичета...вие сте... :wink: Да чуя вашите историй,къде и как беше,какво почувствахте... разплакахте ли се или се разсмяхте :D ... Пък може и аз да разкажа моята... :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:09 am 
любопитко
Аватар

Още в момента в който се запознахме знаех че това е моят човек.Запознанството ни беше най-невероятното за което съм чувала :oops: -така се стекоха обстоятелствата че той спаси малкото момиче тоест мен от едни лоши хора които искаха да направят нещо много лошо :!: От тогава той се превърна в моят "ангел спасител"а аз в неговото момиче.След една година страст той просто ме открадна от къщи :D е и аз не се дърпах.От тогава изминаха14години-какво ли не преживяхме :D :( -но ето ни заедно с две прекрасни дъщери Теди на14 и Мая на 9 месеца.Пожелавам на всички да срещнат голямата любов защото тя наистина съществува :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:45 am 
любопитко
Аватар

Мигът не преливаше от романтика, просто ние живеехме заедно от 1г. и 6мес. и правехме опити за бебче. Когато видяхме двете чертички се зарадвахме страшно много, и докато се гушкахме, плачехме и целувахме, той ме попита : "Какво ще кажеш да се оженим ?"
Ей, разчувствахте ме. :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 1:57 pm 
фурия
Аватар

Ние със съпруга ми живеехме пет години заедно в студентски град.Един ден той ми се обади и ми каза, че ще ме чака в едно кафе в 2 часа.Когато отидох и седнах дойде едно момиче и ми подари един голям букет цветя с думите"Един мъж много ви обича" :hearts: Аз останах като гръмната.И в този момент той се появи, коленичи, отвори една кутийка с годжен пръстен и ме попита:"Ще се омъжиш ли за мен?"Дори незнаех къде се намирам.Бях много щастлива. :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:24 pm 
любопитко
Аватар

И при нас нямаше много романтика.А и аз не съм много по тези неща :lol:
Дори се бяхме поскарали, аз тръгнах към Смолян без да му казвам.Когато пристигнах ,един час по късно той дойде с пръстен :give_present:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:37 pm 
любопитко
Аватар

Ех,че хубави истории!
При нас нещата бяха така:вече знаехме,че съм бременна.Замисъла му бил на 8 март да ми предложи брак.С последните си пари купил пръстен,но тъй като е нямал търпение до сутринта на 8-ми,на 7-ми вечерта ме извика в стаята и като влизам - той коленичил и ме попита дали ще се оженя за него.Определено загубих ума и дума,защото той ми каза - Не чух отговора :lol:
Разбира се,че приех!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:15 pm 
любопитко
Аватар

не беше кой знае колко романтично бяхме заедно от доста време и когато дойде бебока просто решихме да узаконим всичко беше ми купил пръстен и когато се бяхме събрали двете семейства той ме изненада въобще не го учаквах

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:22 pm 
Аватар

При нас беше доста романтично въпреки че бяхме заедно вече 7 години, а от две живеехме заедно. Двата дни преди това бях при родителите си и като се върнах трябваше да уча за изпит на другия ден(изобщо не отидох!). Той предварително замислил всичко и повикал едни приятели да ме изведат от нас. Та отидохме с момичето на кафе,а те с момчето останаха уж да говорят нещо. Пихме кафе и взе да вали, затова тъгнахме да си ходим. Стигаме в къщи и тя ми вика: "Хайде звънни!", а аз - "Защо, нали имам ключ?" -е да ама то заключено :D .
Звъннах и ми отвориха. Гледам по земята листенца от рози водят навътре, в стаята един букет розови рози, и чувам някакво пукане. Влизам в хола а там ме чака той, качен върху един фотьойл, около него по земята 50-тина надути балона, които се пукат. На масата букет от 7 червени рози запалени свещи и пак листенца.
Аз през цялото време стоях като гръмната :shock: , защото дотогава не бяхме говорили за брак.
Е той коленичи и ми подаде кутийката с думите: "Ще се омъжиш ли за мен ?" , а аз: "Ами сигурно?!". После приятелите ни взеха да се смеят и викат "Хайде кажи ДА" и аз казах :crazy in love: [img]
Приятелите, който участваха в заговора също бяха ми купили цветя- онези които видях на влизане :). и после всички се почерпихме. Той си призна после, че пил едно малко за кураж, но въпреки това не чул отговора, толкова се притеснявал !!!
Сватбата ни беше чак 3 години по-късно, след като забременях. При това бях в 7-я месец
Снимки ето тук, ако някои иска да види :rose:
http://picbg.net/u/21930/13972/143249.jpg
и тук : http://esi.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=9&fr=0&i=1804&a=224

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:00 pm 
любопитко
Аватар

При нас също не е било романтично,но и аз като loretka не съм много по тези неща,ние първоначално искахме детето ни да е шаферка на сватбата ни,но в последствие решихме че ще е преди да родя и много се радвам че стана така :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 15, 2008 9:42 am 

При нас се получи не само супер романтично, но и супер неочаквано :D
Ходехме от 6 години и си ни беше супер като гаджета :D От време на време той ме питаше на базик, ако някой ден ми предложел брак как съм щяла да реагирам и аз все му отговарях, че ще го взема, какво да го правя :D Всичко това, обаче беше просто в кръга на шегата и нищо сериозно :D
Всяка нова година просрещахме заедно с приятели, някъде извън София - в наета къща. В навечерието на 2007-ма година бяхме в с. Радуил (след Боровец). Не бяхме както винаги голяма компания, а само 6 души. След 12 ч. в новогодишната нощ, всички се поздравихме, гръмнахме шампанското и всичките тези традиционни неща. По едно време съпругът ми извади една кутия с бонбони Линдт и започна една по една да подава на приятелите ни по една бонбона. Подаде и на мен една, която аз приех с усмивка и оставих на масата за по-късно :D След няколко танца, пуснати пиратки и т.н. аз реших да си изям бонбоната. Махнах станьола и отхапах половината бонбона :D Започнах да дъвча шоколада и по едно време нещо изскърца. Очудих, защото тези бонбони не бяха пияни вишни, не се предполагаше да имат костилка или нещо подобно. Помислих, че фабрично е попаднало нещо в моята бонбона и започнах с езика да избутвам твърдия предмет навън. Прикрих си от останалите устата, да не е невъзпитано как си ровя и хванах с 2 пръста предмета. Когато го погледнах, под въздействието и на поетия алкохол, се блещих в него около 1-2 минути. Фокусирах че това е пръстен и писнах от радост, а съпруга ми веднага го взе от ръката ми, коленичи и ме попита "ще се омъжиш ли за мен?". Бях като гръмната! Направо не повярвах на ушите си. Въобще не се замислих и казах ДА. Приятелите ни не знаеха за неговите намерения и те също останаха изненадани не по-малко от мен! Всички много празнувахме тази 2007-ма година!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 23, 2008 9:03 am 
бърборко
Аватар

Бяхме в колата, когато мъжа ми спря на пазара, купи цветя и ми подари заедно с пръстена и така ми предложи, нищо особенно :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 23, 2008 8:03 pm 
любопитко
Аватар

Никога не беше ставало дума за сватба,на един 14-ти Февруари отидохме на ресторант да полеем празника,имаше запалени свещи,приглушена светлина,типично за 14-ти февруари.А букета,който ми подари 24 червени рози.
В един момент тъкмо се бяхме разговорили за чуства и ми подари пръстен,направо щях да ревна,взех да го прегръщам да го целувам,обрахме погледите от съседните маси.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 24, 2008 8:32 pm 
фурия
Аватар

Ние го планувахме от доста време. Мъжът ми беше в Китай и се върна с две халки, след което насрочихме сватбата за след 2 седмици и всичко стана много бързо. Родителите ни изпаднаха в паника, защото имали много малко време да се организират, но всичко се получи добре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2008 9:51 am 
любопитко
Аватар

Предложи ми в киното.Трябваше да гледаме Карибски Пирати три това лято.Вместо филма обаче започна една презентацийка с хубави думички и накрая имаше въпрос Ирена ще се омъжиш ли за мен?!И в киното светнаха.Той ми дададе една кутийка като розичка в която имаше един хубав пръстен.Разбира се казах Да без да се замисля.Пък и всички хора гледаха нас./Всичко беше планувало това мишле/Как да не го обича човек?!
А на другия ден отидохме на разходка до Панорамата там отново ме попита защото се страхувал , че съм казала Да заради хората в киното и за да не го направя за смях.Разбира се казах отново Да.После отидохме до моя град той е от Плевен аз от Ловеч.Където попита нашите.Майка ми знаеше предварително.И много смешно беше на вечеря как само трепери баща ми трепери и той :lol: .А аз и мама си се смеем като ги погледне и двамата.Ех... :in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 28, 2008 1:00 pm 
фурия
Аватар

Ирена, наистина е било много романтично.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]