С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Киселото мляко лекува възпаления при COVID-19

Изследователи от университета Бен-Гурион в район Негев в Южен Израел казват, че...

Стресът при децата - 5 проблемни ситуации

Спокойна и усмихната майка = щастлив малчуган. Верни на тази максима ти...

Децата и анимационните филми - изборът е от значение

Днес, когато прекарвате повече време у дома, едно от неизменните забавления за...

Направи си сам: Великденско пиле

Забавната декорация за Великден можете да изработите заедно с детето. Но нека...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 14, 2021 11:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 4:03 am 
фурия
Аватар

Най-необичайното,неестествено място, където сте правили секс с мъжа до вас е....? :crazy in love:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 2:05 pm 
фурия
Аватар

Колко хора са я поглднали тая тема, а ...никой не пише.... :crazy in love: айде,аз съм първа... то не е много необичайно, но ще си кажа аз...ами още като бяхме гаджета няколко пъти се случи в една горичка в джипа на мъжа ми., на предната седалка..... за мен си е необичайно.... :boygirlkissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 2:18 pm 
фурия
Аватар

E, айде и аз ди си кажа :oops: . По принцип на по-нестандартни места ми се е случвало в тийнейджърките години, като имам предвид в асансьор /веднъж го заседнахме/ :lol: , на покрива на блока :lol: и навън в една горичка веднъж. Е, сега го раздавам малко по-традиционно. Вкъщи освен на спалнята естествено сме си позволявали, когато сме сами и в другите помещения, по пода, по диваните и т. н., а и на спалнята на майка му и баща му веднъж, ама тихо да не се разчуе 8) . Веднъж бяхме на почивка в едно бунгало и цяяял ден се бяхме отдали на плътски удоволствия и накрая като погледнахме огледалото в стаята - от него течеше вода :shock: . :lol: :lol: :lol: :lol: Доста бяхме нажежили обстановката явно :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 2:42 pm 
фурия
Аватар

:cryingwithlaughter: браво на вас

Нашето най -необичайно място е във водата,на плажа,лятото,посред бял ден,имаше немалко хора... :oops: :0808: :quiet: Разбира се сме били и по-горичките,и в хотел,бунгало(когато сме на почивка)и веднъж в палатка(бяхме на рали).Най-редовно в техните преди да се преместим в нашия апартамент,вечер уж всички си лягат ,а ние :bedtime: ,а със стята на свеки ни делеше една стена,дали ни е чувала жената :0808:В къщи навсякъде ни е позволено-на масата,на пода,в банята няма значение... :kissboyandgirl: :love12:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 2:51 pm 
любопитко
Аватар

Къде ли не-в гората под душа.....Не че нещо ама щом е с любимият човек навсякъде става.Иска ми се да пробвам в асансьор :oops: :oops: :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 2:55 pm 
фурия
Аватар

В началото често ходехме на хотел, а един път, на една тяхна сбирка за малко да го направим в колата на един негов приятел. Също така като бяхме на вилата, си направихме разходка и прибирайки се, видяхме една изоставена сграда и там го направихме. Иначе сме го правили и в банята, пробвали сме и на терасата, но аз не съм искала да продължаваме и в кухнята сме пробвали. :D :D :D

Последна промяна galka2 на Пет Ное 28, 2008 1:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: viola
МнениеПубликувано на: Вто Ное 25, 2008 3:22 pm 
любопитко

Няма да уточнявам в коя или в кои връзки-просто ще обобщя нестандартните места: на стълби, на ръба на ваната(но тогава стигнахме само до някъде-нямаше презерватив) на диван и май това са нещата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 26, 2008 10:23 am 
фурия
Аватар

Правили сме го в колата, във ваната, и навсякъде вкъщи. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 26, 2008 3:23 pm 
фурия
Аватар

Ех, че хубава темичка... :D . Така, четейки постовете на другите, на човек може да му хрумне някоя идейка... :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 26, 2008 6:13 pm 
фурия
Аватар

Ninkata написа:
Ех, че хубава темичка... :D . Така, четейки постовете на другите, на човек може да му хрумне някоя идейка... :lol:
:cryingwithlaughter: така е

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 10:32 am 
Аватар

Цитат:
Когато моят беше в казармата,направихме го в тоалетната (поне опитахме) когато излизахме и всички се кискаха после са го сочили с пръст "Тоз беше" :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Ное 27, 2008 3:16 pm 
фурия
Аватар

Ние на плажа във водата(беше пълно с хора) :oops: ,това е може би най-вълнуващият секс в живота ми :D . Иначе в колата много пъти, вкъщи даже веднъж, още докато бяхме гаджета, братът на мъжа ми ни беше на гости заедно с децата си и така се случи, че спахме в една стая с него, е да, той спеше ние правихме други неща :lol: :oops: :lol: добре че не се събуди човека :lol: .Също по хотели сме го правили, във ваната .....и т.н. по нормални неща :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 04, 2008 2:46 am 
прохождащ
Аватар

Хайде и аз да си кажа най-необичайното място на което сме правили секс .... беше на една билярдна маса :lol: :oops: иначе най редовно обикаляме апартамента ,тераси , бани и т.н. ... на открито обаче още не сме пробвали :twisted: :twisted:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 8:11 am 
фурия
Аватар

така дойде и моят ред
ние преди да се оженим смоя мъж го правихме на всякъде където ни падне :правели сме го на стълби, пред наща входна врата , на центъра,на една пеика на една площадка, в градската градина,в една голяма изоставена къща ,на морето, в един магазин,в тоалетната на едно кино,в самото кино а и имаше хора,в хотел,във вана,под душа, у нас,у тях,на мивката,на печката,мога да изброявам още но айде стига толкова :D :D :oops: :D :D че взе да ме досрамява :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 30, 2009 11:35 am 
фурия
Аватар

Ели, обявявам ви за рекордьори! :D
/с най-добри чувства, разбира се :wink:/

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]