С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Най-големите страхове на бременните

Бременността е прекрасен период, време в което новият живот се развива в теб,...

Хайде да четем!

Съвсем не е задължително детето първо да научи азбуката и тогава да започне да...

Дългото кърмене предпазва от депресия

Продължителното кърмене намалява риска от депресия...

5 съвета за укрепване здравето на бебето

Още в първите дни след раждането на бебчо, можеш да се погрижиш за укрепването...

Последно посещение: Дата и час: Нед Апр 18, 2021 5:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Дразни ли ви свекървата???
Да 57%  57%  [ 67 ]
Не 13%  13%  [ 15 ]
Понякога 30%  30%  [ 35 ]
Общо гласове : 117
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2008 4:46 pm 
любопитко
Аватар

ох ,какво да ви кажа ужас е и аз за това се изнесох.сега съм им казала че съм подала жалба в агенция за закрила на детето и ще ги разследват.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 2:38 pm 
Аватар

kristia_08bs написа:
Ние живеем с родтелите на мъжа ми от близо година и половина. Преди да се роди малката всичко беше ОК държаха се много любезно. Държа да отбележа че от както живея там не съм измила нито една чиния, не съм готвила, не съм чистила, абе все едно че съм на хотел. По време на бременноста ми съм се чувствала отлично, задоволявали са и най-малкият ми каприз и са се грижили за мене повече от мойте родители. След като се роди бебето свекърва ми се вживя в ролята на майка на моето дете, искаше всичко тя да прави, да го къпе, да го храни, дори се е случвало посреднощ детето да заплаче и тя веднага е цъфнала в нашата стая да го люлее, а това мене ме изкарваше извън кожата ми направо полудявах. А най-много мразя когато я целува и мляска по лицето, въобще не се съобразява. Има доста неща които ме дразнят в свекито, но като цяло полага големи грижи за нас. И не само грижи а и финансово ни подпомага, откакто живеем там не сме дали един лев за нищо, нито за храна, нито за ток и вода,даде пари за кошарата 420лв. /но мойте родители пък ни подариха апартамент/ и до две седмици трябва да се пренесем и се надявам след като сме далече да не се дразня от нея.

При нас е абсолютно същата ситуация!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 29, 2008 3:10 pm 
любопитко
Аватар

megiAN написа:
Ние с децата живеем при родителите ми от 2седмици,мъжът ми си живее при неговите\е-ти.семействота\,така е защото свекър ми ме удари пред очите на сина си идвете деца без синът му да реагера по някъкъв начин.

Явно свекър ти е такъв човек - него не можеш да го промениш. Може би и жена си побийва....
Аз недоумявам за поведението на мъжа ти....честно, наистина за мен това е най-голямото безумие!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 12:31 am 
любопитко
Аватар

лелееее как е посмял да го направи това и мъжа ти да не реагира,това при мен ако се случи просто незнам какво ще става после,милата ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 1:00 pm 
любопитко
Аватар

мили мами благодаря за подкрепата.Не само аз мисля че не е нормално мъж на 33г. с 2 деца така да е привързан към мама и тате,че да позволява да удрят майката на децата му,пред тях самите

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 2:49 pm 
Аватар

Меги, милата ти. Как може този дивак да си позволи да те удари и то пред децата, егаси смотаняка. Пък и мъжът ти да не реагира. Много съжалявам за това. Дано му дойде акъла и да се нареди всичко. Успех!

А относно свеки, няма да коментирам. Имаме и добри, и лоши моменти. Много ми помага, но и много ме дразни. Какво да се прави, две поколения на едно място.....трудна работа.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 2:53 pm 
фурия
Аватар

Абе Меги, защо само ги заплашваш ами и не го направиш.Те трябва да се вразумят малко.Пък и мъжлето ти може да се поуплаши.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 30, 2008 5:58 pm 
фурия
Аватар

Меги, давай с теб сме. Аз съм била в малко по-различна ситуация, когато първият ми съпруг си позволи да ме удари, когато бях бременна. Не зная как съм го преглътнала в този момент, но в крайна сметка нещата по-късно опряха до развод. Не това, разбира се е моят съвет. Просто недей да правиш компромиси със себе си и децата. Помисли всичко много добре и на спокойствие и това ще ти помогне да вземеш най-правилното решение, защото със сигурност, както разбирам нещата трябва да се променят и то трайно, а не за ден два и после старата песен на нов глас!

Последна промяна Ninkata на Пон Юни 02, 2008 3:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 01, 2008 10:49 am 
любопитко
Аватар

Ninkata,сърдечно благодаря за подкрепата,и аз съм решила да спра с компромисите най-вече заради децата.Надявам се един ден всичко да се оправи :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 01, 2008 8:19 pm 

megiAN ти защо не му зашлеви един :mallet: на този простак и да му кажеш някой истини :watching: Какво е това отношение!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 02, 2008 10:10 am 
любопитко
Аватар

LIDIA мИСлИШ лИ чЕ НЕ мИ СЕ ПрИИСКА ДА ГО ЗАШлЕВЯ само че на мен не ми липсват първите 7 год.учили са ме да уважавам възрастните :cry: ама защо ли

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 02, 2008 2:35 pm 
фурия
Аватар

Меги,направо незнам какво да кажа.Бъди силна и отстоявай позициите си,не им позволявай да те мачкат,негодници.Пази най-вече децата си и ги научи да не бъдат такива,те ще те пазят един ден.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 02, 2008 3:09 pm 
фурия
Аватар

Боят не решава проблемите, само помага да си излееш насъбрания гняв. А и тогава ще вземат да те обвинят тебе, че си агресивна и не можеш да се владееш. :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 02, 2008 4:05 pm 
Аватар

az mai ne sam za tuk... :oops: ,ama iskam i az da kaja malko po temata.Nie jiveem na 5 etaj v bolk,a svekarva mi pod nas(na 4-ti)samo 4e tq dava milo i drago za men,deteto i majat mi.Ako tq kopuva ne6to,to zadaljitelno se ka4va i na men.naistina e taka 4e tq vse pak e maika i moje bi tezi jeni nemogat barzo da vsiknat 4e ot tuk na tatak druga 6te se griji za sinat i.I tq kato drugi koito 4etqh vav foruma,narejda na majat mi da si oble4e edi-kakvo si ili ne6to ot sorta,no mislq 4e tova s vremeto ot6umqva.Mislq 4e se svikva :roll: no ponqkoga ima izkliu4eniq.Az sam dovolna,jenata dava vsi4ko ot sebe si. :( lo6a duma nemoga da kaja

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 10, 2008 10:30 am 
Аватар

8)

Последна промяна svnikol на Нед Дек 27, 2009 2:18 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]