С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Вто Мар 02, 2021 5:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Дразни ли ви свекървата???
Да 57%  57%  [ 67 ]
Не 13%  13%  [ 15 ]
Понякога 30%  30%  [ 35 ]
Общо гласове : 117
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 1:38 pm 
Аватар

Защо ме дразни толкова свекърва ми???
Все ще немери да се заяде за нещо...все разпитва майка ми да не би не се разбираме с мъжа ми...абе все се намесва в неща, които не са и работа.
Не съм лош човек, понякога ми е гузно, че се държа безразлично към нея, а е възрастен човек, но и аз си имам нерви.
Преди един месец ни бяха на гости със свекъра който впрочем е голям темерут(само мълчи и гледа мачове)и решихме да се поразходим със съпруга ми, за да купим храна за вкъщи. Оставихме детето, което беше на 7 месеца при нея. Тя каза, че ще го гледа. След 15-тина минути звъни по gsm-a на мъжо да го уведоми, че детето реве.... е не може ли го гушне, да му попее.....как майка ми може да успокои едно бебе, тя не може?
Върха на нещата беше, когато се пробрахме и заварихме малката да се дави в суполи и сълзи а свекърва ми си гледаше "Шампионска лига" преспокойно и не си даваше зор на загрижена....
Ей побеснях ви казвам. :twisted: :twisted: :twisted:
Е как да си оставя детето спокойно на нея.
Оправданието и беше, че не може да гледа МОМИЧЕТА, защото тя е отгледала двама сина!!!
Пълно ку-ку.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 1:57 pm 

Спокойно, нужно е малко търпение и да мине повече време (колкото и клиширано да звучи - така е). Като поотраснат децата някак си става по-лесно. И аз много се нервих, дъщеря ми като беше съвсем бебе, после някак си всичко отмина.
Гледам да си затварям очите, когато нещо ме дразни, но все пак е добре, че живеем в различни градове и не сме заедно всеки ден....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 2:56 pm 
любопитко
Аватар

аз изобщо не се разбирам със свекърва ми,тя е ужасен човек от самото начало не ме искаше и гледаше да ни раздели,както преди сватбата снесе на мъжа ми новината че бебето не е от него и други такива :evil: има много за разказване но няма да ми стигне цял месец докато го напиша :shock:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 18, 2008 8:42 am 
любопитко
Аватар

Тази тема е неизчерпаема.Малко са снахите,които не могат да се оплачат от свекървите си.Аз мога да кажа,че поне имам късмет,че е далече от нас и се виждаме рядко и замалко.Което ми е напълно достатъчно,за да ме ядоса. :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 18, 2008 1:27 pm 
фурия
Аватар

Ами аз като цяло немога да се оплача, но има и моменти, в които ме дразни.Но ми минава бързо и не обръщам много внимание.Ние в момента живеем с тях и нещото, което най-много ме радва, е че не се месят във взаимотношенията със съпруга ми.Другото го има във всяко семейство, така че го приемам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: аз и тя
МнениеПубликувано на: Нед Май 04, 2008 6:20 pm 
любопитко
Аватар

Още от самото начало моята свекърва ме прие като конкуренция.А аз бях просто момичето което сина и обичаше.От тогава изминаха 14 години-тя все още не ме е приела.Лошото е че не обича и децата ни.Питам се що за човек е този на когото не му пука за собствените му внуци-тъжно е!!! :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 10:50 am 
любопитко
Аватар

да наистина и аз незнам какви са тежи хора,моята свекърва също не обича детето ни,изобщо не се интересува от нея,но аз и не искам,така ми е по-добре,а после само тя ще съжалява за постъпките си

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:48 pm 
Аватар

Ние за жалост живеем заедно :twisted:и аз не мога да я понасям,не се бърка в нашите отношения,но като чели тя не може да осъзнае,че синът й е пораснал и че си има свое семейство!Понякога имам чувството че живея с малко дете!Така го третира :!: :evil: :evil: :evil: Ама и той си има вина до някаква степен.Като я чуя да казва "Дейче мами кажи на мама какво иска момчето да папа довечера?" :shock: Направо ми бърка незнам каде!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 9:10 pm 
Аватар

аз много се разбирам с моята свеки тя е такава душичка че не може да не се разбирам -по загрижена от майка ми е :oops: :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 1:48 pm 
фурия
Аватар

vladislava55 написа:
Ние за жалост живеем заедно :twisted:и аз не мога да я понасям,не се бърка в нашите отношения,но като чели тя не може да осъзнае,че синът й е пораснал и че си има свое семейство!Понякога имам чувството че живея с малко дете!Така го третира :!: :evil: :evil: :evil: Ама и той си има вина до някаква степен.Като я чуя да казва "Дейче мами кажи на мама какво иска момчето да папа довечера?" :shock: Направо ми бърка незнам каде!

Ох, колко ми е познато... И ние живеем заедно. Аз пък се ядосвам, когато свекърва ми нарежда на мъжа ми да си сложи шапка /през зимата/, като че ли е малко дете и не може сам да прецени, или пък "Ама защо не си гладен, да не си болен, зле ли ти е?" и т. н.
Не искам да те плаша, но това едва ли ще се промени :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 07, 2008 11:58 pm 
Аватар

Знам си че ще е така.Но сега живот и здраве като се роди бебка ще има революция :twisted: Ще се караме сериозно за това поне да се научи да чука като влиза и че ние сме си семейство да не се меша,да не ми пипа в нещата и още куп други дразнещи действия от нейна страна :evil: :evil: :evil:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 10:01 am 
бърборко
Аватар

Ето я моята темаааа, браво
Ако започна да разказвам за нея, ще си изпиша темата сама
:lol: :lol: :lol:

Последна промяна Toni_Jeleva на Вто Юни 17, 2008 6:18 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 12:54 pm 
фурия
Аватар

vladislava55 написа:
Знам си че ще е така.Но сега живот и здраве като се роди бебка ще има революция :twisted: Ще се караме сериозно за това поне да се научи да чука като влиза и че ние сме си семейство да не се меша,да не ми пипа в нещата и още куп други дразнещи действия от нейна страна :evil: :evil: :evil:

Стискам ти палци! Успех! Само си пази нервите, защото всичките последствия ще са за твоето семейсство. Не показвай, че си ядосана и ще успееш! :P

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 2:45 pm 
Аватар

Мерси!Старая се да стискам зъби,но по някога не се издържа и избива на някаде.В повечето случаи си го изкарвам на Андрей :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:18 pm 
Аватар

Разбирам се прекрасно и с двамата още от самото начало. И двамата са големи душици.. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]