С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Съб Яну 23, 2021 2:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 11:22 am 
бърборко
Аватар

едва ли бих простила изневяра
щом веднъж се е поддал каква е гаранцията че няма да има втори път
е все пак това е личното ми мнение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 12:31 pm 
бърборко
Аватар

margi0pavlova написа:
е все пак това е личното ми мнение

:thumbsup: и аз мисля така! Дори и мъжа ми е предупреден че ако се поддаде ще го Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 6:33 pm 
фурия
Аватар

Никога неможеш да вземеш крайно решение така по съвет,с лека ръка.cecka20 реши сама,но все пак помисли.Можеш ли да игнорираш проблема до степен,в която да вдигнеш глава и да погледнете отново с мъжа ти в една посока.Щом ти е казал,значи има някакво разкаяние и осмисля постъпката.Винаги трябва да мислим и за децата си.Не казвам да оставим мъжете да се подиграват с нас,а ние да търпим в името на детето.Но cecka20,ти трябва да си направиш една равносметка,какъв е като цяло мъжът до теб,какво той прави за теб,детето ,семейството.Какви да му плюсовете и минусите,обичаш ли го още.Ако доброто у него е повече ,и ако ти си силна и можеш да опиташ отново,разбери се с него и дръпни черта дотук.Оттук нататък да не си причинявате болка,да се уважавате и да започнете начисто.Ако можеш,колко си силна незна?Какъв е той незнам.Сама решаваш.Относно детето,никой друг няма да го гледа така както татко му( в повечето случаи),неможем да си изкривим душата и да отречем.Поставена си пред огромно изпитание.Никой не го желае,но се случва.Въпреки това,ако незнаеше щеше да е по-добре нали,но...вие така сте си обещали и той е честен.Аз на моя мъж казвам,че неискам да знам нищо такова,ако сама разбера,тогава ще мисля.И да ми е изневерил ,не го мисля,не питам ,не натяквам.Виждам как се държи с мен и детето и се чувствам добре.Тежко е...бъди силна.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 01, 2009 1:15 pm 
фурия
Аватар

И аз мисля като Илито. Никога не е лесно с лека ръка да кажеш на някого сбогом, нито пък да простиш. Може би е по-трудно да простиш, да го направиш наистина, просто да оставиш нещата в миналото и да не обръщаш поглед назад, да не натякваш, да не живееш с някакъв ужасен страх, че това може да ти се случи отново.

Моя съвет е да си поговорите, ама наистина да си говорите, като приятели, без обвинения. Може пък наистина да го разбереш, а това ще направи нещата много по-лесни и за двамата. Знам, че е наистина трудно, но пък зависи от теб самата, какво значение ще вложиш!

Стискам палци, да намерите общ език и път напред!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2009 10:34 pm 
Аватар

ЗА ИЗНЕВЯРА ВИНАГИ ИМА ПРИЧИНА- ТАКА МИСЛЯ!
ПЪРВО ТРЯБВА ДА СИ СИГУРЕН/А, А НЕ ПРИ ПЪРВОТО ОБАЖДАНЕ ОТ НЯКОЙ " ПРИЯТЕЛ/КА " ДА СЛАГАШ КРАЙ НА ЕДНА ВРЪЗКА. :broken heart:
МНОГО ХОРА СИ МИСЛЯТ ЧЕ,ЩОМ НЯМАШ БРАК СИ СВОБОДЕН ДА ИЗНЕВЕРЯВАШ НО ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО- НИЩО НЕ ТЕ СВЪРЗВА С ЧОВЕКА НА КОЙТО СИ ИЗНЕВЕРИЛ !
ЗАТОВА-НИКАКВА ПРОШКА ИНАЧЕ ПРОСТО СИ ЕДНО НИЩО ЦЯЛ ЖИВОТ

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2009 11:44 pm 
фурия
Аватар

zuzita написа:
ЗА ИЗНЕВЯРА ВИНАГИ ИМА ПРИЧИНА- ТАКА МИСЛЯ!
ПЪРВО ТРЯБВА ДА СИ СИГУРЕН/А, А НЕ ПРИ ПЪРВОТО ОБАЖДАНЕ ОТ НЯКОЙ " ПРИЯТЕЛ/КА " ДА СЛАГАШ КРАЙ НА ЕДНА ВРЪЗКА. :broken heart:
МНОГО ХОРА СИ МИСЛЯТ ЧЕ,ЩОМ НЯМАШ БРАК СИ СВОБОДЕН ДА ИЗНЕВЕРЯВАШ НО ТОВА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО- НИЩО НЕ ТЕ СВЪРЗВА С ЧОВЕКА НА КОЙТО СИ ИЗНЕВЕРИЛ !
ЗАТОВА-НИКАКВА ПРОШКА ИНАЧЕ ПРОСТО СИ ЕДНО НИЩО ЦЯЛ ЖИВОТ

Е не е точно така.Детето ,любовта и уважението и още много неща свързват мен и човека до мен.Той казва,че сякаш ако имаме брак ,няма да се разбираме така добре,както сега.Много хоря си мислят,че щом имаш брак,чувствата постепенно охладняват,сякаш си вързан за човека до теб ,а никой не обича да му се диша във врата.Ако нямаш брак,сякаш си свободен и по свое собствено желание си с човека до теб,радвате се заедно на децата си.Така,че с или без брак няма значение,изневярата не е свързана с това.Зависи от човека.Някои го правят за удоволствие,други защото влагат чувства и емоция..........

А прошката не те прави нищо,напротив,пак зависи от ситуацията,но така пък може и да съхраниш семейството,да са щастливи децата ти,да си имат тати,и след години това е ще е лош спомен.Хората казват ,че пиенето е за цял живот,а ходенето е до време.И пак зависи от човека......

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2009 11:54 pm 
фурия
Аватар

С мъжа ми живеем без брак...почти 8 години. Повярвайте ми свързват ме невероятно много неща с него. Най- видимото- две прекрасни деца.
С брак или без - няма твърде значение- важно е доверието и обичта! Изчезнат ли те.... ясно е на къде отиват нещата.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 09, 2009 10:54 pm 

Човешко е да се прощава и още по-човешко е да се греши! Но свикнеш ли да прощаваш той ще свикне да греши! Всъщност искам да кажа че не бих простила изневяра. Ако не е толкова важна за него тази жена(другата) и просто е било един път, то тогава по-добре да не ми казва. Така ще ме педпази от ненужни емоции(отрицателни разбира се) и без да знам ще означава че ме обича достатъчно за да не ме нарани като го разбера! А ако е осъзнал, че греши и не го повтори, значи съжелява. Не смятам че трябва да минем през ада , за да стигне сам до този извод! Ако го разбера-не съм сигурна как ще реагирам....НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА! Може пък и да простя, незнам(дано не ми се случи)!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 12:37 pm 
фурия
Аватар

Така е живота ни учи всеки ден и не можем да предвидим със сигурност, как ще реагираме на определена ситуация, ако не сме я преживели.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 15, 2009 4:06 pm 

Споделям мението никога не казвай никога.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 20, 2009 1:27 am 
фурия
Аватар

Това е единственото нещо,което не бих преглътнала.Не искам да си го помислям,ако ми се случи.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 28, 2009 9:56 pm 
Аватар

Благодаря на всички момичета за отговорите. Поговорихме си с мъжа ми, обсъдихме всичко. Но нещата са много по-лоши отколкото си мислех, защото той твърди че я обича и т.н. Че мястото ни с малкия е в неговия дом, но аз вече се чувствам не на място. Страшно много го обичам и за това реших да му дам шанс да се осъзнае... На никого не пожелавам да преживява нещо подобно, много е трудно но аз съм силна.
Ще ми е ужасно трудно да си тръгна, трудно ще ми е да живея без него, но най-вече не мога да си представя как друг мъж( ако някой ден срещна някого, в което се съмнявам) ще гледа детето му как расте. Лошото е че този ден наближава, защото все по-често почнах да се замислям за това:
"Щом смята че с другата е по-щастлив, аз не искам да му преча. Ще продължа напред сама..."

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 30, 2009 6:51 pm 
фурия
Аватар

Това, което не ни убива, ни прави по-силни. Не се предавай, бъди търпелива и постави на първо място твоето щастие, когато вземаш решение, няма нищо по-важно от това. Ти и детенцето трябва да сте спокойни и щастливи, ако в неговия дом се чувстваш така-добре, ако ли не намери това място и бъди там. Едва ли има нещо по-трудно в живота на човек, но много хора са преживяли същото и в момента са щастливи, така че гледай напред с вяра, все от някъде ще излезе и правилното решение!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 24, 2009 10:43 am 
бърборко
Аватар

cecka20 , дано твоят мъж се опомни и ако имаш сили да му простиш да си останете заедно.

Последна промяна jivana на Съб Окт 29, 2011 3:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2010 4:01 pm 
любопитко

margi0pavlova написа:

Подкрепям това мнение,по-добре да се разделим вместо да се тормозя,като си задавам непрестанно въпроси от рода дали е бил пак при другата,дали прегръща и целува и нея като мен и т.н.

КОЛКОТО И ДА ГО ОБИЧАМ,БИХ СИ СПЕСТИЛА ТОЗИ ВЕЧЕН ТОРМОЗ !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]