С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Съб Мар 06, 2021 7:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 7:12 pm 
фурия
Аватар

Daniela118 написа:
уф.всички си мислите че ако ви се случи няма да постите.а си го представете че ви се случи какво ще правите,няма да казвате така.Аз преживях едно такова нещо и не е много приятно да разбереш че мъжати намира утеха някаде другаде.Не съм го забравила и няма да го забравя,прекалено съм млада да го загърбвам това. За мен виновен е мъжа а после и пачаврата дето се наслаждава.Най интересното е че таза приятелка ме познава-сега бяга на другия тротоар сягаш аз спах с нейния мъж.Бясна съм разбирасе но ......Надеждата крепи човека.Дано не го преживявам пак.Но и мъжа ми си седна на задните части.Съжалявам че трябваше да го кажа но темата е такава дали бих простила.Простих до някаде но не спирам да напомням.той трябва да си разбере грешката

Изображение

Аз разбирам колко ужасно много те боли, но наистина трябва да оставиш всичко това зад гърба си.

Гледай си семейството и гледай всички да сте добре. Оттам нататък нищо не е толкова важно. Времето ще постави на място и нея и всички като нея.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 7:27 pm 
фурия
Аватар

благодаря за подкрепата от твоя страна.

Господ забавя но не забравя

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 11:18 pm 
фурия
Аватар

MILENA написа:
Прочетох всички мнения-"никога"е думата която преобладава."Никога не казвай-НИКОГА!"е казал някой и аз съм напълно съгласна с това.Човек незнае какво ще му дойде до главата...когато обичаш една изневяра страшно много боли...но когато обичаш трябва да можеш и да проштаваш.Не мисля че като простих се унижих-напротив в неговите очи аз съм неговата жена която боготвори а не онази с която изневери.Още повече че изневярата винаги е изневяра но става много сложно когато са вложени чувства.А при нас беше чисто любопитство с последвало разочарование :wink: Благодарна съм че онази не е могла да бъде "Милена" :!:

Отново ще се повторя-бях писала нещо по този въпрос.''Когато обичаш истински можеш да простиш''.
Затова съм съгласна с мнението на Милена :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 26, 2009 1:37 am 
любопитко
Аватар

Твърдо НЕ!

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Фев 15, 2009 4:52 am 
JANKA написа:
MILENA написа:
Прочетох всички мнения-"никога"е думата която преобладава."Никога не казвай-НИКОГА!"е казал някой и аз съм напълно съгласна с това.Човек незнае какво ще му дойде до главата...когато обичаш една изневяра страшно много боли...но когато обичаш трябва да можеш и да проштаваш.Не мисля че като простих се унижих-напротив в неговите очи аз съм неговата жена която боготвори а не онази с която изневери.Още повече че изневярата винаги е изневяра но става много сложно когато са вложени чувства.А при нас беше чисто любопитство с последвало разочарование :wink: Благодарна съм че онази не е могла да бъде "Милена" :!:

Отново ще се повторя-бях писала нещо по този въпрос.''Когато обичаш истински можеш да простиш''.
Затова съм съгласна с мнението на Милена :thumbsup:
Момичета,съгласна съм с вас И се замислям...сигурно бих простила веднъж,въпреки болката от унижението и предателството...а като има един ще последва и втори,и трети път...а стигне ли се до там за какво сме заедно,защо сме семейство?Явно ще направя опит да спася това което е останало,за да запазя това ,,семейство'',детето да не расте без баща и т.н.Не ми се е случвало още,но това е моето мнение.Много може да се каже по въпроса.Мъжо ми е казвал,че ако това се случи той щял сам да ми каже,да не съм научавала от хората... :shock: а аз май предпочитам да не знам.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 25, 2009 4:22 pm 
бърборко
Аватар

Ами дано не се налага да прощаваме за такова нещо,аз ли4но съм категури4на 4е не бих простила,верно е 4е веднъж направи ли го....ще има и втори път.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 25, 2009 7:00 pm 
Аватар

Ох, незнам какво бих направила. Не искам да казвам, че никога не бих простила, защото и аз не вярвам на тези думи- никога, завинаги и винаги! Много е сложно, зависи от ситуацията и дали е било чисто физическо или е имало и чувства. Попринцип съм много ревнива, много обичам съпруга си и не бих искала да ми се случи такова нещо, но и да се случи по-добре да не разбирам.
А, дали аз бих изневерила- НЕ! Или поне така си мисля, както каза едно момичета живота е дъгъг и нищо не се знае, но поне засега- НЕ. :D Човек не знае как ще се завърти живота!
Пожелавам на никой да не се случва това- ИЗНЕВЯРАТА или поне да не разбира.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 1:48 am 
любопитко
Аватар

Абсолютно подкрепям мнението на Татянчето!Много си права!Не бих простила изневяра!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 2:12 am 
любопитко
Аватар

Тази тема е път-без край.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 10:31 am 
Аватар

flexy написа:

Права си...

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2009 3:12 pm 
фурия
Аватар

Vikendi написа:
flexy написа:

Права си...

:thumbsup:
НЕМОЖЕШ ДА КАЖЕШ КАКВО ЩЕ СТАНЕ ,АКО НЕ ГО ИЗПИТАШ СПОРЕД МЕН

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 29, 2009 9:58 pm 
Аватар

Здравейте! Аз незнам дали бих простила и това е дилемата ми. Преди няколко дни разбрах че приятеля ми ми изневерява, естествено той ми каза , защото сме си обещали никога да не се лъжем. Работата е там че той е в чужбина и ще се прибере след около месец. Като си дойде си обещахме да си поговорим на дълго и на широко. Но незнам дали ще мога някога да забравя...

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 29, 2009 11:44 pm 
Аватар

Да той е бащата. Толкова противоречиви чувстава и емоции се преплитат в мен, че незнам за момента как и какво да чувствам.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 12:56 am 
фурия
Аватар

harmony написа:
Стискам палци и двамата да извлечете полза от тази ситуация.

Да и аз.Поговорете си,cecka20,така нещата ще се изяснят.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 30, 2009 9:38 am 
фурия
Аватар

О това е много гадно да ти изневерят.И то при положение,че имате детенце.Дори и да му простиш винаги ще го има съмнението между вас особенно от твоя страна.Въпреки всичко ти желая късмет.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]