С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Цвете според зодията

Стайните растения са свързани със зодиака, поради това желателно e да...

Да направим мартенички

Посрещнете пролетта с усмивки и с красиви мартенички, изработени с помощта на...

Бебешки терлички - 45 модела

Вижте 45 модела на плетени детски, бебешки чорапи и терлички.

Киста на яйчника - симптоми и лечение

Много жени развиват киста на яйчника в определен етап от живота си. Тя...

Последно посещение: Дата и час: Пон Мар 08, 2021 5:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 11:39 am 
Аватар

Простих!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 5:40 pm 
фурия
Аватар

Зависи! Сигурна съм че много, много ни обича, и ако ми изневери , то ще е по-скоро физически, отколкото емоционално - такава изневяра мисля че бих простила! Но пак повтарям , че толкова много ни обича мен и малката , че съм сигурна , че няма да ми изневери! Но .....

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:59 pm 
Аватар

Не знам как бих постъпила :oops: ако някога ми се случи нещо такова, значи нещо е липсвало в самата връзка ....дали си заслужава да се борим и да продължим напред заедно?! ще зависи от двама ни. Определено е нужно време за да простиш и смятам, че ако решиш да го направиш не трябва да се споменава/натяква в бъдещи разговори/спорове...тоест или си остава наистина в миналото или просто продължавам сама. Когато съм в една връзка аз съм изцяло в нея, от друга страна имам приятелки, които са изневерявали на мъжете си и мога да ги разбера .... също така мисля, че има значение дали това е системно поведение или се е случило веднъж на пиянска глава /не оправдавам второто, но май никой не е безгрешен и на всеки може да се случи - зависи от емоционалното ти състояние, обстановката и т.н. ...

самата аз не вярвам в думи "никога/завинаги/винаги" - та аз на самата мен не мога да си обещая завинаги еди какво си .... човек се развива, променя се и хората до нас, около нас също....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 9:14 pm 
прохождащ
Аватар

Код:
da bix prostila ,za vsqka gre6ka ima pro6ka

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 02, 2008 4:24 pm 
любопитко
Аватар

Не бих простила.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 11:09 pm 
прохождащ

Аз няма да мога да му простя и съм го предупредила, че разбера ли чантата с багажа му ще е пред вратата. Такива заради децата не ги разбирам. Те не са тъпи за да не разберат че нещата не са същите между мама и тати. Аз лично не мога да се преструвам, че нещо ми е приятно ако не е.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 21, 2008 8:28 pm 
Аватар

Ами честно казано аз лично предполагам,че няма да ми се наложи да вземам такова решение,но почти съм убедена,че няма да простя.Изневярата е обида към самата тебе и ако простиш значи не уважаваш себе си достатъчно е пожелавам ви да не ви се случва и дано нямате поводи да давате решение на този проблем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2008 1:33 pm 
любопитко
Аватар

Има много да се пише по темата. Честно казано, не бих могла да кажа каква ще е реакцията ми на една изневяра. Има си много обстоятелства, много причини. За да тръгне един мъж "по чуждо", значи има нещо в семейството, което не го е задоволявало или пък просто се е подлъгал, има и вариант, когато просто не може с една жена. Всякакви мъже има. Но аз мисля, че всяко нещо си има първопричина и ако ми се случи такова нещо, ще се опитам да разбера какво го е накарало да постъпи така, пък тогава ще решавам дали да му простя... Дано на никой да не се случва, но и никой не е застрахован. Вярна е приказката:"Никога не казвай никога"!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 22, 2008 10:08 pm 
фурия
Аватар

Момичета, когато между двама души има любов наистина няма какво да си прощават. Тя е по-силна от всичко, успява да потуши дори недостатъците ни, прави света красиво и приветливо място за живеене, позволява ни да надзърнем в красотата, в най-дребните и на пръв поглед прости неща.

И в никакъв случай не ни кара да страдаме, по никакъв начин.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 29, 2008 10:03 am 
фурия
Аватар

нашият татко ни обича страшно много и сам сигурна че никога не би ме наранил по този начин,но ако все пак го направи мисля,че не бих простила

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 4:15 pm 
фурия
Аватар

harmony написа:
Ние сме си говорили. Смятам, че и двамата сме интелигентни хора, сравенително зрели, не се заблуждаваме, че изневрата е свързана само и единстевено от проблеми във връзката а и каква е тази връзка, която винаги е безпроблемна. Говорили сме, че ако единият от нас в момент, в който има нужда изневери, не е лошо да си поеме отговорността и да си покрие следите от уважение към другия. Защото да изневреиш не е кой знае какво, но да ти изневерят е голям удар по самочувствието и разклаща сигурността и доверието в другия.
Мисля си каква ли е тая голяма любов, която не търпи никакви компромиси, в която партньорите са твърде горди за да понасят неща, които не са по вкуса им и в която при изневра партньорите се разделят.

Напълно съм солидарна с твоето мнение. Не, че изгарям от желание да ми се случи, но как да ме нарани нещо, което не знам. Пък разбера ли, ще му се наложи да понесе всички последствия, които ми дойдат наум, защото истината е, че зависи в какъв момент ще ме хване новината. Има 2 варианта, да плудея от ярост или изобщо да не ми направи впечатление, аз съм си такава. Мога да го приема като съзтезание и разбира се, да докажа, че съм по-добра или да реагирам прекалено остро. В крайна сметка, когато се запознахме, бяхме 3 жени в живота му. Една, с която живееше, но по-скоро като дъгвартиранти, толкова изтормозена връзк. Една, с която ходеше от 3 години(доказателство за орепосоченото ми твърдение). И аз, беше безумно влюбен в мен. И понеже аз не влагах особени очаквания в тази връзка, не съм настоявала да прави каквото и да било по отношение на останалите 2. Напротив, първата я съжалявх особено много, докато не дойде да се кара с мен, като преди това ми пращаше разни други. Тогава ми падна пердето и пак не ми се наложи да изисквам, той просто я изгони, ей така пред мен. И другата си замина без да разбера и така.

Разбира се сега ситуацията е коренно различна, но все пак... Даже не мисля, че чак толкова ще ме нарани, колкото ще ме подразни, ако ми се случи да разбера. Ще го преживея, здравето и щастието на детето ми са приоритет №1, голям праз, че някой, някъде правил секс. Сега трябва да мисля и за другото бебе...

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 5:21 pm 
любопитко
Аватар

Никога не бих простила да ми изневери.Него ще го оставя,я нея ще я подстрижа гола глава,дано не ми се налага де.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 5:42 pm 
фурия
Аватар

pepinceto2 написа:
Никога не бих простила да ми изневери.Него ще го оставя,я нея ще я подстрижа гола глава,дано не ми се налага де.

:D Е, никога на никого не го пожелавам!!!

Тежко им и на двамата.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 1:02 pm 
фурия
Аватар

уф.всички си мислите че ако ви се случи няма да постите.а си го представете че ви се случи какво ще правите,няма да казвате така.Аз преживях едно такова нещо и не е много приятно да разбереш че мъжати намира утеха някаде другаде.Не съм го забравила и няма да го забравя,прекалено съм млада да го загърбвам това. За мен виновен е мъжа а после и пачаврата дето се наслаждава.Най интересното е че таза приятелка ме познава-сега бяга на другия тротоар сягаш аз спах с нейния мъж.Бясна съм разбирасе но ......Надеждата крепи човека.Дано не го преживявам пак.Но и мъжа ми си седна на задните части.Съжалявам че трябваше да го кажа но темата е такава дали бих простила.Простих до някаде но не спирам да напомням.той трябва да си разбере грешката

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2009 7:12 pm 
фурия
Аватар

Daniela118 написа:
уф.всички си мислите че ако ви се случи няма да постите.а си го представете че ви се случи какво ще правите,няма да казвате така.Аз преживях едно такова нещо и не е много приятно да разбереш че мъжати намира утеха някаде другаде.Не съм го забравила и няма да го забравя,прекалено съм млада да го загърбвам това. За мен виновен е мъжа а после и пачаврата дето се наслаждава.Най интересното е че таза приятелка ме познава-сега бяга на другия тротоар сягаш аз спах с нейния мъж.Бясна съм разбирасе но ......Надеждата крепи човека.Дано не го преживявам пак.Но и мъжа ми си седна на задните части.Съжалявам че трябваше да го кажа но темата е такава дали бих простила.Простих до някаде но не спирам да напомням.той трябва да си разбере грешката

Изображение

Аз разбирам колко ужасно много те боли, но наистина трябва да оставиш всичко това зад гърба си.

Гледай си семейството и гледай всички да сте добре. Оттам нататък нищо не е толкова важно. Времето ще постави на място и нея и всички като нея.

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]