С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Как се разпределят килограмите през бременността?

Какво трябва да знаете за неизбежното покачване на килограмите през 9-те месеца?

Как да предпазите детските очи?

Според статистиките все повече деца в невръстна възраст имат проблеми с очите и...

Животни – покровители на зодиакалните знаци

Повечето хора знаят кой е зодиакалният им знак. Не всички обаче знаем кое...

Как да заспите бързо, ако сте се събудили посред нощ

Внезапното среднощно събуждане може да сполети всеки от нас и причините за това...

Последно посещение: Дата и час: Съб Яну 16, 2021 9:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Апр 12, 2010 2:16 pm 
любопитко

Здравейте момичета!
Браво на Цвети че се е справила със шарката.
Дано и при Ники всичко да е наред. Чувала съм че ако кърлежа е забит в областа на главата трябва да се прати за изследване, дали е носител на болести. Дано всичко да е наред.
Ние също махнахме памперса, само обедния сън и вечер ползваме памперс. Почнахме и да свикваме на яслата и не плачим много :) .
За говоренето много приказва, даже прави изречения. любимото му изречение мамо или тате слагайте масата :lol: .
Това е засега от нас! Лек и спокоен ден и здрави дечица :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 13, 2010 3:14 pm 
фурия
Аватар

здравейте момичета при нас вече всичко е ОК ходихме на лекар прегледаха ни и казаха че няма нищо страшно и опасно щом не е успял да се забие хубаво и да смуче кръв,сега и времето се оправи и по-рядко ще се засичаме май,но нищо така дълго очакваното лято чука на вратата :D хайде лек ден от нас :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 12:32 am 
любопитко
Аватар

браво на Ники.Ели мерси много за пожеланието тиана всиúо говори веé си разговаряме двете но понякога си приказва и бебешките но съм доволна само с тия памперси се ядосвам но започнах да не и слагам и досега не сее напишквала когато е без него трячва да го махнем скоро вече сме големи.А да попитам маиките на децата без памперси когато сте на разходка и ако му се препишка на детето къде го изпишквате малко ми е простичък въпроса но се притеснявам...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 9:03 am 
любопитко

Ние най често препикаваме някое дърво , и после криси го милва и му казва: криси пиша, браво дръвче, т.е. криси се е изпишал и маоли дървото да му каже браво.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Апр 15, 2010 1:41 pm 
фурия
Аватар

и ние обикновенно покрай някое дърво си вършим работата,отначало се притеснявах,но виждам че доста майки го правят и вече не ми пука особено :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 17, 2010 12:37 am 
любопитко
Аватар

браво на децата и аз се притеснявам ама ще видим как щее при нас

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 30, 2010 3:49 pm 
фурия
Аватар

хей момичета никой не пише,как сте как са малките сладури :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 10, 2010 11:22 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте времето се оправи вече и май всички са навън ние сме добре днес бяхме на консултация Тиана е 15 кг и висока 90см утре ще ходиме да видим дали ще ни приемат в детската иначе едно и също по разходки вкъщи

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 14, 2010 12:30 pm 
любопитко

Здравейте и от нас.
ние също сме добре, ходим си на ясла ,а аз ще почвам да си търся работа, че ме съкратиха.
ние скоро не сме се тегрлили и мерили, но определено сне се издължили, като гледам дрешките от предното лято доста са ни омалели :D
весел ден на всички

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 15, 2010 11:07 am 
бърборко
Аватар

Здравейте момичета.Направо незнам от кога не съм писала тук.Как сте? Ние сме добре.Бяхме в болница с бронхиолит. Учим се да махаме памперсите,в къщи го държа по гащи и добре се справяме,казва си когато му се пишка,тия дни е лошо времето иначе мисля и на вън да го почвам без памп. Миме ти трябва да кажеш как се отказахте от нощния памп. разкажи повече,пишка ли през ноща или чак сутринта,в началото напишкваше ли се,разкажи ми моляте поподробно.
От 1ви юни сме на ясли и ние,ама ще го дам за малко само колкото да си запазим място и да видя как ще му понесе,защото така или иначе съм отпуска и не виждам смисъл да ходи като мога аз да си го гледам,пък вече септември ще си тръгне редовно. Кери,Криси боледува ли ти като ходи на ясли,и как ги понесе плака ли в началото?
Много поздрави от нас :)))

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 15, 2010 2:19 pm 
фурия
Аватар

ами Лиле какво да ти кажа то няма много подробности просто изведнъж спря да пиша преди пишаше но много по малко 1 или 2 пъти на нощ и после спря напълно не ми се буди направо сутринта като стане и сама си сяда на гърнето вече се опитва да е напънло самостоятелна когато не съм при нея сяда върши си работата и после се мъчи да се запаше,много е смешна :lol: и ми носи гърнето да го изхвърля :) това е в общи линиини,а забравих да се похваля имаме си втори кътници от горе и долните почти са пробили,но аз пак със закъснение ги видях вече като са излезли,а аз си мислех че ще имаме проблеми с тях,но както лесно излязоха другите зъбки така и тези за наша радост,това е за сега от нас лек ден и целувли :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 15, 2010 6:51 pm 
любопитко

Лили, ако си решила да го даваш на яли го давай и така ще свикне по бързо. Ако го дадеш,после го спреш и така няколко пъти много по трудно ще свикне. свикна сравнително бързо и мога да кажа че не ми е боледувал.
Нас ни приеха декември месец, но ми казаха да го водя за три четири дни в месеца, докато навърши 2год.. Първия път нямаше никакъв проблем сам искаше да ходим, но февруари като трябваше пак да го заведа почна да плаче и да не иска да ходи. Започнахме да ходим от средата на март и сега още си проплаква, но е нормално. Криси, не се е отделял от мен, тъй като сами се гледаме. бабите са надалече и няма кой да помага. Но с говорене и обясняване и то много и търпение от наша страна по лесно ще приемат промяната :D
Здрави дечица и много усмивки от нас :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 5:46 am 
фурия
Аватар

здравейте майчета и аз отдавна не съм влизала и аз искам да запиша Цвети на ясла но незнам дали ще стане сега,иначе сме добре всеки ден по разходки голяма игра пада :lol:
да ви почерпя днес ставам на 20 :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 2:55 pm 
фурия
Аватар

ели честито да си жива и здрава и много щастлива :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 19, 2010 11:07 am 
любопитко

Честит рожден ден, Ели! с малко закъснение :oops:
Бъди ноай-вече здрава, много щастие и късмет ти желая.
Цвети много да те радва и слуша!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 124 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]