С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Етапите на раждането в 7 стъпки

Събрахме всичко, което трябва да знаеш, за да си подготвена за чудото, наречено...

7 злобни забележки, които не бива да казвате никога на детето си

Избрали сме седем, най-типични родителски фрази, които разрушават самооценката...

Как австралийка свалила 40 кг за една година?

Австралийката Леа Фрагомени, която свали 40 килограма за една година, разкрива...

Съвети срещу пролетна умора

Усещате ли вече признаците на пролетна умора - липса на апетит, безсъние,...

Последно посещение: Дата и час: Пон Апр 12, 2021 9:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 2:39 am 
фурия
Аватар

...............

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 12:03 pm 
фурия
Аватар

здравейте!!!!!
Аз изкарах до 04.38, изкарах много добре, въобще не съжалявам.В интерес на истината Глория беше най-хубавото от вечерта.Пее страхотно, никакви плейбеци.Просто гласовита дама.А на какви токове беше, поне 15-16 см., то нямаше край този ток.Но повдигна настроението ми.Имаше и силиконки, но имаше най-вече дребни,т.е. малки терикатчета.До нас седеше дори един професионален досадник.Но явно съм го гледала много зле, защото само до мен не смя да се спре :lol: Иначе обстановката не е нещо кой знае пленяващо.В много по-хубави клубове и барове съм била.Но по женски си беше добре, потанчувах си и на воля.В понеделник ще ходя и до работата си, поканиха ме на РД на двама колеги.
Миме квартала не е лош, има доста зелени площи за южен софийски квартал.Има доста магазини.Но аз не ти говорех за евтини обувки в Юник.Евтините обувки са в магазин bebeplanet на Гешов.А в Юника имаше, поне последния път като бях там, точно 2 чифта хубави обувки, другите на мен ми бяха много груби, а за летните снадали е много рано.А и Велина е с много тънко краче и на бос крак трябва да й се подбират правилните обувки.За летни обувки е рано, а ако замина за Виетнам, оттам ще й купя.
Велина е 12 кг.Не вярвам да е повече, но нйие на консултация сме след месец.Заканила съм се да я измеря на ръст, че ми се вижда пораснала, но незнам кога ще имам нерви да го направя.
Миме къде е ливанския ресторант.Ориенталската кухня за мен е много хубава.На Лазар баща му последно беше посланик в Сирия и той също е пристрастен към ориента, особено ливанците които са доста разкрепостени за страна подвалсна на Корана.
Ще ставам момичета, ще изкарваме децата навън, а след това ще ходим до Банкя да видим свеки и да си налеем вода.
Лек ден.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 12:26 pm 
бърборко
Аватар

Е Тан4е радвам се 4е си изкарала добре,ние след малко тръгваме за село,а утре ще си дойдем :) дано е хубаво времето 4е да може Велизар да побяга навън,брат ми и Весито и те ще отидат след малко,абе пълна къща ще сме днес :) ставам 4е мъжете препират ...най-ве4е малкия :) от както е станал ме кара да излизаме

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 12:35 pm 
фурия
Аватар

.........

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 7:38 pm 
фурия
Аватар

привет и от мен!!!!
Аз ударих един следобеден сън с Велина и се чувствам по-човек.За сметка на това се тъпча като за световно.Вече почти си стигнах старите кила, нищо че изглеждам на токчета добре.Направо ме е чд, че така се издъних.Но сега не ми се диетства, просто ще се пробвам да не чм по много.От понеделник ще се хвана в ръце.Утре сем на РД и ще си хапна торта, няма как.Но много ме е яд на мен си.
Магазина на Витошка и аз го знам, има много хубави обувки.Аз бях харесала кецове за Велина там, още миналата година.Едни червенички, готини, бяха 39.90 и тогава и на мен не ми се даваха.Но тази пролет ако имам пари ще й ги купя.Много бяха хубави, а и в кецовете не им се спаряват крачетата както в маратонките през лятото.Маратонки ще взимам чак на есен.
Утре с лазар мислим да се разходим до Аутлетцентъра, да видим за какво става въпрос.Ще изплакна поглед, отделно във вторник откриват и новия мол до Румънското посолство, него ще го посещавам като почна работа, близо ми е.
Аз също страдам от лек махмурлук днес, но аз изпих 2 уйскита с редбул и при мен има защо да е така :oops:
Ами това е, утре ще намина сутринта да видя имало ли е движение и след това изчезваме по мероприятия.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 13, 2010 9:14 pm 
фурия
Аватар

само още нещо
Успях с много усилия и помощ от страна на Лазар да измеря Велина, с рулетката, но все пак стана.Изкарахме я 88 см.
Деси Велизар измериха ли го и на ръст, че ти писа само за теглото.да видя дали се движим нормално с вас.Те почти винаги са били едни и същи на ръст с велина.
Е, това е махам се

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 1:29 am 
бърборко
Аватар

вие нещо сте се активизирали - пак не мога да ви смогна да чета :raspberry: :giggling: . аз нещо съм си загубила навика да влизам тук, ако не получа препратка за нов отг. в пощата си. а това не се случва особенно често!
Деси, няма никакви проблеми, мила. дори ми стана смешно!
момичета, вие май добре сте започнали да се забавлявате. дискотечки, събирания, расоранти.... браво, само така! в смисъл, че това е вид разнообразие и е като манна небесна за нас и изнервеното ни ежедневие. аз обаче откакто видях пак на какво съм заприличала никъде не ми се излиза, а и не ми се събира и с нашите приятели. пак съм а-социалното си настроение. но пък така си ме устройва за момента. то и това тъпо време допълнително ми изпарява всякакви мисли за излизане. мразя да ми е студено, и направо се изприщвам като трябва да изляза дори до магазина.
Танче, не знаех че пушиш. изненадах се като го прочетох! Мимка ти как си с цигарките? ние пак се каним уж да ги спираме заради новите цени... ама ще видим. но след краткото им спиране пушим доста по-малко - аз по 1 до 3 вечер, а Ники по 5-7 на ден /все пак е по-добре отколкото по кутия както преди/. из онази вечер си направих сметка , че на досегашните цени `изпушваме` по около 1500 лв годишно. а това са пари за половин почивка.
Деси, вие на консултация ли сте били? ние чак след месец-2 трябва да ходим. аз дупето си го теглих по боди у дома. с метъра имаме проблем - баща му казва че ако не го забием с такера във вратата скоро няма сда можем да го измерим като хората :lol:
Миме, а за борбата ми с моята `пристрастеност` - за сега резултата е 1:0 , в полза на пристрастеността :cryingwithlaughter: . но пък какво му остава на човек - само един компютър и един нет :lol:
айде, ставам че то пак станало 1ч. сутринта

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 11:25 am 
фурия
Аватар

O, Живе и мен след тъпкането 2 дни не ми се излиза, но в 12.00 сме на РД и ще се натъпча за последно.Защото не мисла да спра да излизам.В понеделник съм на РД и в работата си, но ще бъде лекичко и диетично от моя страна.Тъкмо ще разгледам скай сити мол-а.
Живе аз пушех преди да забременея, сега само припалвам като излизам на подобни мероприятия.Онази вечер изпуших 4 цигари и така до следващия път.
Аз за измерването затова обясних, че Лазар ми помогна - сложих легнала Велина на дивана, Лазар я застопори за малко, аз опънах метъра.Хванах края на крачето, а главата и беше точно накрая и беше лесно така.Но сама нямаше да успея :lol:
Велина вече няма търпение да излизаме и да ходим да духаме свещите.Много се кефи, а също така и на песничката.Ще взема и апарата на им направиме видео на дребосъците докато духат.
Ще ставам, ще се включа по-късно или утре!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 14, 2010 6:45 pm 
фурия
Аватар

....

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 5:59 am 
бърборко
Аватар

Добро утро моми4ета,станала съм в 3 4аса и нямам намерение да лягам,Велизар е с темп.39.6 всъщност беше...сега спадна но ходя да я меря през 5 мин.незнам какво става,в събота ве4ерта така вдигна висока темп.в4ера през деня имаше но най-много 38 водих го в4ера следобяд в спешния център и там ми казаха 4е няма бронхит и подобни неща а само леко за4ервено гърло,имало вероятност да е от зъбите,нали не са му излязли нацяло....а това са 3 кътника,ужас.еее днес ще отидем и при нашата лекарка и тя да се изкаже,4е каквато е компетента....сега съм ги оставила да спът с тати,а аз ходя 4есто на посещения,а и другото което е,когато се събуди в 12 4аса тази нощ поиска мляко,направих му,изпи го и веднага след това повърна,това е другото което много ме притеснява,4е имам лоши спомени с това повръщане и се моля да не се повтарят,дано пове4е не вдига темп,4е е направо страшно.ставам да я меря пак,след прегледа на док.ще пиша пак

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:13 am 
любопитко
Аватар

Добро утро и от нас.Деси това ,което прочетох наистина е мн неприятно и ви желаем бързо оздравяване и дано не е нещо сериозно,че с тези вируси е страшно.И ние тази сутрин станахме рано-7.30ч.като до това време само се въртяхме в леглото и не спряхме да охкаме и пъшкаме.Незнам какво му става на детенце,но тези зъби ще ме довършат.Чакаме последните 4-ри да излязат,но кога ................въпрос на време.Иначе сме добре,не се спираме от разходки на пук на лошото време-днес пак духа,но какво да се прави вкъщи не се стои.Ставам по-късно пак ще пиша.Лек ден момичета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 10:45 am 
фурия
Аватар

Ах, милото зайче Вели :( Защо сега тази Т.?!?Най-верочтно е от гърлото, от нрго се качва висока Т.Ходете бързо днес до педи да си го прегледа, поне диагноза да имате.Много кофти така като не се доизлекува детето и след това се разболее наново.Но може и да е от зъбите,Така че стискам пзлци да е най-малкото зло.
За килограмите - вече имам коремче и дупе добро, това ме побърква, панталоните започнаха да ми стискат и много се дразня.От днес ъсм на линия с лекото храннене.Трябва да ходя и на РД, но ако се наложи ще го пропусна.Ходеше ми се във перфектен вид, да създам клюки и приказки в работата си, че те само това и чакат.Радостта да ме видят няма да е истинска.А сега съм подута като за световно, не се чувствам добре.Но то е чак след 15.00 излизането ми, може и други мисли да ми дойдат.
Вчера РД беше много весел, само дето забравих апарата и няма снито снимки, нио клипче.Тортата беше на Лагуна и беше страхотна.Оттам ще поръчам и тази за Велина ако сме в БГ.
Ние също имаме метър на стената, но Велина не иска да застане до стената,Ние първо там я замерихме, но зарева и Лазар каза около 90 см. но аз не се примирих и я застопорих на дивана :lol:
След малко ще излизаме, грее слънце, но със сигурност е хладно.От четвъртък ще се оправи времето най-накрая.Чакам с нетърпение, а за събота дават дори 16градуса, трябва да измислим нещо интересно, може и до зоопарка да ги разходим, отдавна се каня!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 2:15 pm 
бърборко
Аватар

Най-сетне се прибрахме от голямата обиколка по док.отидохме при нашата и на вратата бележка"днес няма да работя,за спешни слу4ай при...."нейна колежка,много се ядосах,отиваме при колежката а там 60 циганина с малки циган4ета,сополиви,кихащи,кашлящи и тн.по4акахме 5 мин и си трагнах,в същото време ми звънна татко да ме пита как е Вели и като му разказах,каза затвори след малко ще ти се обадя да ти кажа къде и при кой да отидете,звъннал на един негов приятел собственик на болница и той му казал 4е в момента там има специалист от Стара Загора да отидем,еее веднага отидохме,приеха ни,преглеха ни....прегледа продължи 30 мин.което не ни се беше слу4вало....и в крайна сметка жената каза 4е не е нищо сериозно,леко за4ервено гърло и излизащи кътници,това ни е проблема,сега ми каза да давам нурофен през 4 4аса и едно спрей4е за гърлото..в сряда пак ни вика на преглед,дано до тогава вси4ко е ок,а между другото кашлицата ни намаля,днес по4ти не е кашлил :) оххх веднага щом мога се местя при друг док.наща няма да я бъде и добре 4е я нямаше днес 4е кой знае щеше да ни прати в болница за Т. и Стефан както и е ядосан,направо не ми се мисли,до колкото знам юни и декември мога да сменя лекаря,еее при първа възможност го правя,това направо преля 4ашата,сменихме 6 сиропа за кашлица и не спира,незнам какво да о4аквам от нея.а и от предната ми слу4ка когато Вели беше с висока Т ми каза нищо му няма и ме прати при колежка 2 мин след като отидох при нея жената каза как да му няма има налепи по сливиците :slap: на това какво му се казва...кажете ми,охх пак запо4нах да се изнервям и спирам до тук.4ао за сега и благодаря на вси4ки за подкрепата,много сте мили.вие най-добре разбирате какво ми е в момента

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 15, 2010 3:21 pm 
бърборко
Аватар

ИзображениеИзображение Двата анцунга ще ги снимам утре,4е ги изпрах и са мокри.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 16, 2010 10:14 am 
фурия
Аватар

Е, Деси след като всичко е приключило добре е хубаво.Жалко за някой лекари, много е гадно така.
Аз вчера изкарах много добре на РД-то в работата ми.Видях се с колегите, побъбрих и на всичкото отгоре разбрах, че трябва да изчистя и отпуската си за 2010, така ми се събират около 110 работни дни, което са си 5 месеца.Така че до декември ще съм платен отпуск, ега ти готиното, много се радвам, имам още цели 8 месеца почивка, като от юни нататък ще ми превеждат и заплата.Звучи ми много добре.
А на 26-ти ще ходя на купон с колегите си от цялата област, събирането ще е в Своге.Като няма-няма, но като се почне няма спиране.Майка ще й настръхне косата.
Деси маратонките са много сладки, истински бонбочета.Много нежни.Аз все си падам по по-натруфени модели, а тези са страхотни.Днес чакаме анцузите :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]