С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Първи трейлър от новия български детски филм „Случаят Тесла“

Кастингите за таланти продължават, търсят се деца между 11 и 14 години

Защо семейство Ценови от Пловдив цени тишината, вкусната храна и удобните дрехи

Какво е да отглеждаш 4 деца, споделя второто семейство посланици за 2021 на...

Настинка или нещо повече?

Като майка сигурно си забелязала колко е податливо и уязвимо твоето дете към...

4 причини за болки в гърба

Когато сте болни от грип или настинка, хормоните на стреса могат да засилят...

Последно посещение: Дата и час: Сря Апр 21, 2021 2:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 4:01 pm 
фурия
Аватар

............

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 4:09 pm 
бърборко
Аватар

Да Мимка видях 4е са твой и имах предвид 4е е кофти така,търся нещо из нета и излиза вси4ко което си писала,нямам предвид само твойте неща,те на вси4ки излизат ама е много гадно така....и аз като теб заради някой неща който съм писала махнах снимки и вси4ко...хайде когато можеш влизай и ти в скайпа.Велизар още спи :bounce: а заспа в 12.15

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 4:24 pm 
фурия
Аватар

Tовае доста интересно, къде могат да се откият постовете на определен човек.Незнаех, че ги има и в този вид.
Баща ми го приеха в болница за още изследвания.От 2 дни пак се влоши, вдига и температура.Отново почнаха и болките в простата, а и тези с дебелото черво не са спряли.Този човек какво му стана тук за 2 месеца, направо незнам.Сега да го подържат поне 3-4 дни, да е под наблюдение и да си изясни кой проблем до какви болежки води.Тъкмо се стабилизира и отначало.Лазар отиде да го кара.Майка ми пък е на компютърни курсове.тя есента остана без работа и се убеди, че без добра компютърна грамонтност е за никъде.Така че сефа е на експресен курс, а след това вкъщи ще повтаря и затвърждава.Подала си е документите на няколко места, но определено с добро владеене на word i excel ще й е доста по-лесно.Тя доста е притеснена заради татко.Не че е съпруг и баща за пример, но вече поостаряха и се нуждаят един от друг, дори и просто за да си се заяждат по цял ден.
Велина спи много добре на обед, това е вече 2 месеца, като по часовник към 14.15 е заспала и дори увеличава часовете сън.Вчера изкара до 16.50, направо ни изуми.Вечер също си има час, 23.00, това е по-рано не става.Иначе в 22.00 сме се изнесли от всекидневната,но следва час игра в леглото, гледане на книжки, пиене на вода, разхокди до спящата й кака и т.н.
Ние добре се поуморихме докато изчистим, но сега ми е много хубаво, седя си на чисто и нещо не дразни погледа ми.Сготвих, нарязах зелена салата, вонцето и ракията са в хладилника.Общо взето сега релакс.Но като свърших ме болеше всичко, най-вече кръста.Насилих се, че и четках дивана и тупах възглавниците му.
Велина излиза с баща си и беше много доволна.
Надявам се вашите сладурчета да се оправят окончателно.Велина е добре, аз си й савам всеки ден хомеопатия, не я спирам.Аз обаче не се оправям.
Ще полегна и аз, лека и до утре.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 7:22 pm 
фурия
Аватар

.......

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 10:59 am 
бърборко
Аватар

Здравейте,ве4е незнам какво да правя Велизар не спира да кашли,а на вси4ко отгоре и носа текна днес...сега звънях на док.и казвам 4е не сира да кашли и какво му давам,какво е изписала а тя ми казва аааа то не е трябвало ацц не е бил за него,сега вземи мукоплант на Д-Р Тайс направо :angry: еее ще го взема и отново ще 4акам да мине гадната кашлица,а за нослето ми каза някакви капки но така и не я 4ух,много съм ядосана,за пореден път ме вбесява тая жена.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 11:02 am 
бърборко
Аватар

забравих 4е щях да показвам нощницата :) и една снимка на Велизар ИзображениеИзображениеИзображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 3:13 pm 
фурия
Аватар

е, Десинка пижамата е супер, направо съм впечатлена.Аз по-принцип не си падам по подобни, но тази ми грабна окото.А Вели как се е заврял в тази кофа незнам.Много е сладък.Целувки от нас за него!!!!!!
Ние направихме много дълга и освежителна разходка.На финала на всички краката бяха мокри, но няма да се оплаквам.Само искам да се махне този сняг и най-вече кишата.Отврат :twisted:
Велина иначе е много доволна от присъствието на баба вкъщи, много й се радва и само я води из стаите и я тормози.Тя обаче не се оплаква и й угажда.
Сега седи до мен и пие от две шишета едновременно, едното със сок, другото с вода, направо ще падна от смях.
А за пореден път намразих "Памперс"Последния път купих по спешност и сега дупето на Велина е изринато, вече 3 ден и става по зле.В началото мислех, че е нещо от акито, но не.Направо ги мразя тези "Памперс".Сега казах на Лазар да мине да й вземе свестни пелени. :twisted:
Деси тази лекарка е дразнеща, наистина.Вземи някой хомеопатичен сироп.Моята приятелка направи миналата седмица един от сиропите на док.Михайлов за кашлица - бира, лимон и мед - 3 пъти на ден.Каза че дъщеря й е спряла да кашли значително.Пробвай го, няма страшно, поне е безвредно всичко в него.И аз така като почнат да ми сменят лекарствата много се дразня, не го прегледат като хотара детето, а ми сменяват лекарствата по телефона :evil:
Ще оправям Велина за сън.Лека и до по-късно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 3:54 pm 
фурия
Аватар

................

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 4:17 pm 
бърборко
Аватар

фиууу, докато изчета всичко направо свят ми се зави - вие за няколко дни направо сте се скъсали от писане!ама то така става обикновенно. ние сме си добре. но и тук както навсякъде е ужасна киша. аз обаче не съм го изкарвала диването навън по улиците - играем си на терасата. хем не тичам като обезумяла подире му, хем той си взема чист въздух.
ок може би месец за обяд иска да спи само и единствено в хола на разтегателният диван. и така ми връзва ръцете - не мога нито да сготвя, нито да измия мръсните съдове, нито да седна на компютъра. стряска се и от най-малкият шум! и става с ужасен рев. а когато е буден на компютъра трябва да върви само и единствено филмчето Мадагаскар. недай си Боже му го спреш и имаш някаква работа на компютъра - настава истинска война. дори се е научил да ни щипе като застанем пред PCто :roll: :why: . отделно вече спи по 3 часа, понякога и повече, но през половината време трябва да съм го гушнала. колкото и изморена да съм не мога и аз да подремна с него. като наказана съм - хем лежа в леглото, хем се чувствам виновна за това. абе луда работа!!! :lol:
а, малкият хакер също така ми беше затрил и кирилизиращата прогр. и незнайно защо не ми приемаше постовете сайта, когато се опитах няколко пъти да пиша :?: :!: :?:
честито на всички ви за подаръците - със здраве да си ги носите
Десинка, сега ни стана вече ясно на какво се дължи вашата хармония - на романтиката на твоя мъж, на това че обръща внимание на детайлите /говоря за фон-дьо-тена - кой друг би се сетил!!!/ и на твоите..... тоалети! :lol: ама как може да ти се разсърди човек като му се появиш като някое приказно създания - цялата коприна и феерия :wink: . да продължавате в същият дух!!!! а Вели как се е скиприл в тая кофа... :off piggy: . голям сладур. виж ако беше моето детенце сигурно щеше да заседне в нея :cryingwithlaughter: . днес го теглих - 14 кг е, но докато се манестим на метъра и той го отскубна. вече като ходи и е половин глава над ръба на масата. а каква коса смешна е пуснал.... като се потъркаля малко на килима и му щръква и става една обемна, малко прилича на наежено петле.
дано Велизарчето бързо да оздравява! голяма прегръдка и целувка и от нас! а тая защо муе изписала АЦЦ - то по принцип е за отхрачване. ама при такива малки деца няма ефект - те не могат да си изплюват храчките, гълтат си пак всичко и се получва нещо като омагьосан кръг.
Танче, аз много отдавна не използвам по никакъв повод памперсите на Памперс. отвратителни са, въпреки масовата им реклама. пропускат много и водят до кожни проблеми. четох, че и вие имате среднощни пориви за разходка и при това сама се приготвя госпожицата :lol: :lol: :lol: . и на нас често ни се случва- носи си това което не може сам да си облече и ни тегли да излизаме, или добутва количката в коридора , качва се и ни вика да излизаме. а онази вечер накара баща си да си облече якето, да си сложи обувките и му показва външната врата да излиза - а беше вече към 22ч, така сме се смели. и баща му вика аз сега какво, къде да ходя , тъмно е, и пред вратата ли да спя. а Мони го гледа, гледа и вика - да, и повдига вежда.
Миме, скорошно оздравяване и на Дарето. и за нея има по една голяма целувка и прегръдка.
видях, че и другото Танче също се е появила. поздрави и на вас. пиши по-често, ако имаш възможност де. вие както чета ще сформирате една група таланти - танцьори и певци :lol: . браво на талантливите дечица
аз отвово се олях - но сега ми се е паднало. детето спи, чисто е, мъжо трябва да донесе обяда - поръчах си пица :oops: , време бол
чао и целувси на всички- малки и големи!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 4:47 pm 
бърборко
Аватар

Ехееее какво направихте вие,аз до преди 4ас проверявах и никой не беше писал а сега наведнъж.Благодаря ви моми4ета :) Живе така е:Десинка, сега ни стана вече ясно на какво се дължи вашата хармония - на романтиката на твоя мъж, на това че обръща внимание на детайлите /говоря за фон-дьо-тена - кой друг би се сетил!!!/ и на твоите..... тоалети! Laughing ама как може да ти се разсърди човек като му се появиш като някое приказно създания - цялата коприна и феерия Wink . да продължавате в същият дух!!!хихихи само дето преди малко му се скарах леко на моя мъж,абе много ме досва днес,ама ще ми мине,дове4ера 4акаме кръстниците и сега поприготвям някой неща.4естито за обувките на Дарето,цената им е хубава Мимка :) предполагам 4е и те хубави,айде покажи ги ако можеш,та да ги видим и ние.за док.нямам думи,незнам какво да кажа,най-вероятно ще я сменим,къса ми нервите,сега ще пием и този сироп 4е да видим,не му ли мине до понеделник отивам с бухалката при нея,то на нищо не го прили4а това.ами бързо оздравяване на вси4ки кашлещи и сополиви де4ица.ставам 4е Велизар мрънка без при4ина и ако стоя още малко съвсем ще ме изнерви и накрая ще си го изкарам на баща му :) а той милия поема вси4ко.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 5:28 pm 
бърборко
Аватар

:cryingwithlaughter: а, Деси, недей така - с лошо не става :mallet: :watching: :red card: ! :cryingwithlaughter: не давам аз да биеш мъж като твоя! той е злато момчето от отбора :lol:
тежко ми е.... :eating: . натъпках се като прасе с пица и сега ми се додряма :sleeping piggy: . ще ходя да полегна за малко - хем да ми се доизбистри плана за по нататък през деня. трябва да спретна аз някакво мероприятийце на мъж ми. да не си пролежава и той свободният следобяд :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 5:49 pm 
бърборко
Аватар

А така виж я ти наща госпожа,на мен казва а тя не остава 4овека да си по4ине 4е и работа ще му търси :0808: шегувам се Живе да не ми се обидиш :) ще кажа на Стефан 4е все пак има хора на негова страна,стажам 4е са двамата с Велизар в другата стая и 4увам караници,да не лепнат и мен :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 8:52 pm 
фурия
Аватар

:cryingwithlaughter: Ей, ще ме уморите от смях, големи сте сладурани :lips:
И аз ще излизам тази вечер, но много късно.няма да се прехласвам в гласенето, не мога да се конкурирам със силиконките.А и не ми е въобще и цел.Надявам се поне да ми е весело, че иначе само ще харча грешни пари, дето ги и нямаме много.
Деси весело изкарване на вас, така е хубаво като кумовете ви също са с малко дете, нашиете дето дори не са и двойка, нищо не правят.Кума се ожени миналото лято, но деца още няма.Кумата няма изгледи за сега нито да се жени, нито деца да има.
О, Миме добре си взела обувките за от този магазин.Аз когато последно влизах там харесах едни розови, циклама, леко лак, но и те бяха 54 лв.Не ми се дават, а и нямам толкова и си взех тези за 25.А и тези за 25 повече си ми харесват, по нежнички са, а Велина са й по-момичешки дрехите за пролетта.Нещо се разлигави й и вземам подчертано момичешки неща :lol: Но ти снимай вашите и ни ги покажи.
Иначе и аз се натъпках.Има дни, в които не мога да се контролирам, но то съм предцикално и винаги е така.
ох, лазар сега премина през чалга канал и настръхнах, цяла вечер ме чака да слушам чалга.На всичко отгоре е уйкенд на Глория, тая дърта чанта не я харесвам въобще.Но ще преглътна всичките си различия и ще гледам да ми е весело.Пуши ми се на всичко отгоре, ще накарам таксиджията да минем и за цигари.Мислех да си взема днес, но се направих на разсеяна и аз.Сега да му мисля.
Ох, това е .Доутре като се съвзема!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 10:23 pm 
бърборко
Аватар

Аз пак съм тук,гостите ни си тръгнаха,за малко но все пак и те са с малко дете,нашето ве4е спи,Стефан рови нещо из нета и аз използвам да пиша,само дето го 4увам в другата стая как шумоли някакви хартиики които ще ме отведът при него...хапва нещо :0808: ето виждате ли как ме подлъгва моя мъж :) страшен е :) Тан4е ти на къде из4езна тая ве4ер,не беше споменала 4е ще излизаш,но много хубаво,дано да се забавляваш въпреки дъртата 4анта Глория :haha: аз преди 4ас разбрах 4е съм имала една покупка отново от баща ми,купил е на мен и Весито някакви блузи"весито е бъдещата съпруга на брат ми"ако не съм споменавала как се казва да не се 4удите,еее и нея ще покажа но в понеделник а аз ще я видя утре :) абе тая седмица ми е тръгнало на подаръци.аа забравих и аз ве4е мога да се вклю4а към натъпканите с храна :off piggy: направо прекалих,ама се усещам едва когато немога да се наведа,ужас,ставам да видя Стефан какво хапва,за да му помогна ако има нужда,после един душ и лягам.айде лека ве4ер и до утре

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 12, 2010 11:49 pm 
фурия
Аватар

Вкъщи почти всички спят, Лазар смао не напълно, че гледа с половин око филм.Е, как да не му се приспи на човек.
Зада се сържа будна реших да намина, трябва да убивам време, а с вас е по-лесно.Деси споменавах някъде през седмицата, че ще излизам, ама и аз не помня къде.Ще ходим в Син Сити, много брутално за мен заведение, но колежките там са решили.Ние излизаме само по женски, 4 мацки,едната след 12 часа има РД.Иска като се наслушаме чалга да ходим да хапнем някъде, да почерпи.Сега ще гледам да й измисля някакъв подарък.Имам разни неща, които мога да подаря, че си имам подобни, а съм купувала на килограм.Така че съм сингъл тази вечер.А корема ми направо тежи, защо ядох толкова само да ме пита човек, все едно нарочно.
А утре ще съм жив труп, знам си аз, ама пък все вкъщи ли да стоя?!?
Стига с мойте глупости, ще взема да пийна едно вонце, да се занимавам с нещо, вярно да не заспя!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]