С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

3 години грижа за най-малките с Lupilu

Собствената марка на Lidl е сред най-доверените помощници на родителите в...

Седалищно предлежание - особености при раждане

3-5% толкова е приблизително честотата на ражданията на бебета в седалищно...

Слухът на бебето

Как да разбереш дали бебето ти няма проблеми със слуха? Ранното откриване на...

Лесни методи за стройна фигура след бременност

Почти няма жена, особено наскоро родила, която да не се оплаква от излишната...

Последно посещение: Дата и час: Вто Апр 13, 2021 3:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 9:29 am 
бърборко
Аватар

Добро утро моми4ета,Велизар още спи но днес пък аз се събудих рано,ще мога да пия кафе спокойно.Ще покажа нощницата когато пристигне,4е снощи не я донесоха,колкото и да не ми се иска след малко и Велизар трябва да събудя,4е сиропа трябва да пие а нали е 12 4аса няма как да го 4акам да се наспи.ставам после пак

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 9:56 am 
фурия
Аватар

Десинка привет.
И аз станах преди Велина и тъкмо успях да й направя закуската и тя дойде.Но беше идеално- тя си хапна, аз си пих кафето на спокойствие.
А навън е пак лудо време, виелица.Много гадно, а Лазар замина да кара майка си на санаториум в Банкя.Няма да я има 12 дни.Замина с една от съседките - тази от нашия етаж дето ни клюкари.На мен още не ми е минало от приказките дето ги приказва и не й се обадих.
Сега се чудя какво да правя - поизчистено е, има ядене за обяд, измити са съдовете, закуската мина.Направо се чудя с какво да забавлявам Велинка сега.Надявам се баща й да се прибере по-бързо и да испее да я изведе малко навън да я понавали снега.
А Живето обеща още на 8-ми да се опяви, но пак изчезна.Дори на нея обещах да пусна новите снимки на Вели, а нея я няма :lol:
А моята щерка как се спретна снощи - извади си чорапогащник, поиска рокля от гардероба.Облякох я, а тя отиде обу си ботушите ( с разменени крачета, разбира се), взе една от шапките си и я сложи на главата :lol: Много готина стана, снимах я, някой ден ще я пусна в някоя тема.
Гледах от кога не съм вадила хартиени снимки и се хванах за главата - от рождения й ден насам.Общо взето трябва да си приготвя 100 лв някой денза снимки :shock:
Това е за сега, скоро пак ще се появя, все пак днес нямам никаква работа.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 11:41 am 
бърборко
Аватар

Ето го и 4асовника,не станаха хубави снимките ама....все пак ИзображениеИзображениеИзображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 1:32 pm 
фурия
Аватар

Супер е часовника Деси!!!!много ги обичам такива, които приличат на бижута.Дълго да си го носиш и да върви все вярно

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 1:44 pm 
бърборко
Аватар

Благодаря ти Тан4е

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 3:16 pm 
фурия
Аватар

.........

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:46 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 4:42 pm 
бърборко
Аватар

Е Мимка така е навсякъде с децата и аз се ядосвам ама това не помага.между другото този букет не е от 8 март,забравих да кажа,той е от преди месец някъде,ей така без повод :)оххх Велизар не ме оставя да пиша,ставам

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 4:46 pm 
фурия
Аватар

Е, Десинка ми направи нов аватар и веднага ще пусна ново мнение.
Ние днес с Деси, Велизар и Велина си направихме 45 разговор по скайпа.Беше много забавно как се гледаха мъниците и си викаха "бебе".Големи сладури.Велизар ни демонстрира и колко много неща може да говори.А Велина се държа срамежливо, както винаги когато има непознато дете.
Миме и Велина обича да разнася пликовете за боклук, да късасалфетки и да рзмотава тоалетната хартия.Явно си е нормално.Но вие с тези стълби сте голямо забавление.Като сме при нашите в Сливница едва я откачаме от стълбището за втория етаж.Но така се научи сама да се качва и слиза, без помощ.
Велина сега спи, но като стане Лазар ще я изкара на виелицата поне за 20 мин да и измръзнат бузите :lol:
Изчезвам.Аватара ми е нов и съм доволна, миналия беше от преди година.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 5:20 pm 
бърборко
Аватар

То това си беше изклю4ение Тан4е,Велизар като види непознати хора мъл4и и се крие,този път незнам какво му беше,ама да показахме си глезотиите :) аз защо не виждам новия аватар,пак си е стария :why: може би иска малко време докато се смени :0808: както и да е.бях ви споменала 4е пора4ахме на Вели 2 анцунга и едни маратонки на адидас от англия,всъщност един приятел е там и той ги поръ4а,защото там доставката е безплатна а ина4е трябваше да платим 60лв само за нея,та така той ония ден си е дошъл в бг и днес като си отиде в Ямбол ще ги даде да брат ми а той пък ще ни ги донесе в събота,страшна връзка,но важното е 4е ги е имало и ги е взел.в понеделник ще ги покажа,ако не обле4ени на Велизар поне на зака4алка :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 10, 2010 11:36 pm 
фурия
Аватар

......

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 10:43 am 
бърборко
Аватар

Здравейте моми4ета,ние след малко отиваме до майкини му на Стефан,да видят Велизар,а и да не сме сами.Мимка такъв е моя мъж,найстина това са много мили жестове,но това не е изклю4ение,той ги прави от както се познаваме и нищо не се е променило,найстина рядко се караме,дори каране е много силно,просто леки спорове за глупости и то все от моя страна,с което не се гордея,той найстина дава вси4ко от себе си за да сме добре тримата,аз също съм се отдала изцяло на семейството и това всеки да е доволен,за да няма съдити и караници,все пак един живот живеем,а нито той нито аз искаме да го живеем в караници и проблеми.оххх аз пък отварях ед на ампула и се порязах,все едно ми е за първи път ама....много кръв изте4е,направих навсякъде капки,ставам,после пак

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 11:42 am 
фурия
Аватар

Привет!!!!!
Аз виждам новия си аватар, и снощи последно като влизах го имаше,а мнението на Мимието го нямаше :(
Днес се надявам да се вижда от всички.Мимката и тя е сменила нейния, много в сладък.
Лазар също много се промени последната година и нещо.Мисля, че на него много му повлия това, че сме непрекъснато заедно, че не работи като всеки друг човек.Сигурна съм, че тръгна ли на работа, фокусирам ли се и върху нещо друго, той също ще се промени.Ще мине и през лека фаза на ревност, не може почти 3 години да съм само на негово разположение и изведнъж като това се промени,той да не реагира :lol: Но преди Лазар забелязваше много повече неща, обръщаше ми много повече внимание.Само че той никога не е бил по подаръците изненада.За този РД за първи път не си знаех подаръка предварително.Просто ме изуми.Но цветя спря да ми купува, не смята за необходимо.Както сам каза на 8-ми "вместо да давам 20-30 лв за цветя, по-добре не готви, а ще си поръчаме вечеря".Само че аз вече бях приготвила всичко :lol: Незнам него и безпаричието, което ни е обхванало от 5 м. много му влияе.То му се отразява на цялото същество.Аз лично съм му най-ядосана, че той е примирен с това положение и че чака птиченцето само да кацне на рамото му.Много мразя така, в това отношение много се различаваме.Е, аз вече прекалих с мислите.
Иначе Велина спа до 09.30, просто ни изуми.Аз дори станах преди нея :lol: Но костенурките сме ги сложили на прозореца, а те много обичат слънчице и само се движеха и почукваха корубките си в стъклото на аквариума.Беше много приятен звук, но ме събуди все пак.Сега двамата с тати са навън в снега, това дете не беше излизало 3 дни.Аз сега ще си правя инхалации, че не се оправям и това си е.Май е време да отида на лекар.
Довечера вкъщи ще се изсипят майка, сестра ми, зет ми и малкия + ние 4-та ще стане лудница вкъщи.Поне менюто уточнихме, те ще донесат мезетата, от мен салатите и основното.
Ще ставам, трябва и да почистя, сестра ми е луда на тема чистота. :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 1:30 pm 
бърборко
Аватар

Е Тан4е ве4е е излязъл аватара,до преди малко не се виждаше а си беше стария,Велизар ей сега заспа,а тази кашлица не минава :( ве4е незнам какво да правя.нашите кръстници утре ве4ер ще идват на гости,те по принцип са от Ямбол но ве4е 1 година живеят в Бургас и не сме се виждали от лятото,всъщност от рожденния ден на Велизар :( много време,дано нашия 4овек не пла4е от тях,а и те ще са с тяхната госпожица която е 6 месеца по малка от Вели..родена е на 25 декември :) дове4ера Стефан като си дойде от работа ще изляза да и купя нещо на малката,не съм я виждала толкова време :( тук в квартала имаме един детски магазин,има доста неща и все хубави,игра4ки,дрешки.....все ще избера нещо,а и ще изляза сама и ще имам възможност да разгледам на спокойствие без Велизар,тук вали дъжд,ужасно време е,ходихме до свеки и се измикрихме а те са в съседния блок,на 10 кра4ки от нас.Мимка щях да ти казвам за скайпа...казваш 4е и Дара му е фен а аз не съм те заси4ала там,хайде когато имаш време пиши и влез за да се 4уем и с теб,аз с Тан4ето ве4е няколко пъти съм се 4увала и виждала,но само с нея,ще ми бъде приятно да си поприказвам с вси4ки вас,а и да се видим дори и само на камера.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 3:15 pm 
фурия
Аватар

....................

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 11, 2010 3:35 pm 
бърборко
Аватар

вижте на какво попаднах докато рових из нета и търсих съвсем други неща http://mamakiki.moetodete.bg/forum/sear ... ults=posts

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]