С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

3 години грижа за най-малките с Lupilu

Собствената марка на Lidl е сред най-доверените помощници на родителите в...

Седалищно предлежание - особености при раждане

3-5% толкова е приблизително честотата на ражданията на бебета в седалищно...

Слухът на бебето

Как да разбереш дали бебето ти няма проблеми със слуха? Ранното откриване на...

Лесни методи за стройна фигура след бременност

Почти няма жена, особено наскоро родила, която да не се оплаква от излишната...

Последно посещение: Дата и час: Вто Апр 13, 2021 4:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 12:08 pm 
фурия
Аватар

привет мамчета!!!!
Честит 8-ми март!!!!!
Бъдете щастливи, влюбени, омагьосани от духа на празника, усмихнати и много, много, много обичани!!!!!!
Момичета привет в този много зимен ден!!!!!!Каква зима се завърна, а?
Отвратителна работа за мен, тъкмо пролетното настроение ме облада и зимата съсипа всичко.Всяка година си знам, че март ще си е студен месец, но чак пък толкова голяма снежна покривка, нямаше нужда.Сега пак съм заклещена вкъщи, като в затвор се чувствам.А като излезем от студ ми се свива сърцето, след това ми се намокрят краката, а след това идва и запушения нос. Не стига че от няколко дни ме боли гърло, чакам всеки момент да ме тръшне на леглото яка настинка.
В Сливница изкарахме добре, само дето Велина не спа почти и ме побърка.И тази нощ мрънка сериозно, а зъб няма, проверих устата.Освен да се разболява като мен.Може би пак ще си боледуваме заедно.
Вие как сте момичета, как ще прекарате празника.Ние никак, доста е подтискащо, но факт.И подарък няма да получа, а като гледам и до цвете няма да стигна.Добре че мама още снощи ми подари :lol:
Живе ще оправите тона, вие п-бързо се сдобрявате от нас.А за дъртите незнам - тя майка му си е такава.Мойте родители са доста по-въздържани във всяко отношение.Тя майка му още от кактозапочна подготовката за сватбата започна да се вре и да дава тон на нещата.Сега понеже и помага финансово и се вживя в ролята на майка закрилница.
ндявам се да имате един вълшебен празник!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 1:27 pm 
бърборко
Аватар

Здравейте дами,аз сутринта влезнах само да пусна поздравителната ни карти4ка и из4езнах,ходихме на лекар :( Велизар не спира да кашли и се притесних да не направи някой бронхит,но няма нищо,гърдите са 4исти,гърлото също,но ни изписаха сомитролим,ее сега ще си го пием и ще 4акаме да мине,а между другото и ни изтеглиха...трябваше да ходим утре ама така или ина4е бяхме там,да не ходим утре пак :) 13.300кг сме напълно нормално за възраста :) моя баща го изписаха в4ера,уж ве4е е по добре :) Тан4е какво става с твоя тати,как е той?Живе незнам какво да кажа за твоята история,доста неприятно,дано бързо ви мине и да няма пове4е такива слу4ки,а за раната на нашия палавник...ее мина и то доста бързо,но постоянно вървях след него и го мажех което помогна.а за днешния празник моя мъж отново ме изненада много приятно,макар и по-рани4ко :) снощи преди да изкъпя малкия пристигат двамата и Велизар носи една малка торби4ка за подарък и ми казва ето мамо и ме целува,отварям я и вътре страхотен 4асовник :) ще го снимам,това е единия подарък :) другото което ме изненада е 4е е забелязъл 4е фондютена ми е намалял и ми е купил нов,него ми го подари днес с голям букет,а аз в4ера си направих подарък от моя тати,дади ми пари да си избера нещо аз и реших да си купя дамска 4анта и не я ще снимам по късно :) еее стига толкова за сега,после пак ще пиша.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 1:49 pm 
фурия
Аватар

Браво деси1!!!!Страхотен мъж.Моя въпбще не е това, което беше.Нито цвете, нито подарък ми е взел.Веднага се оправда с липсата на финансови средства, което е абсурдно.Можеше едно цветле за 2 лв. да ми вземе.Аз така или иначе не обичам големи букети, а единички цветя.Но уви, отминал му е този период.То и миналата година нямам спомен за голям подарък, но при липсата на какъвто и да е.
Татко е по-добре.Простата се оказа силно възпалена, но всичко е доброкачествено.Сега му изписаха лекарства и колкото и да е неподходящо това беше нашия подарък с Лазар - 4 опаковки в лекарства, но те си бяха 60 лв. :lol: В четвъртък влиза в болницата за 3 дни, че ще му правят изследвания и на дебелото черво, защото и там има проблеми.Като го оправим и там ще е готов за нормално съществуване. Той ни беше купил по един парфюм,менте, но добре изглеждащо и миришещо.Беше положил усилие, това беше важно.
Щде се кача до свеки след малко, купила съм и цвете в саксия, да стопим малко ледовете преди да замине на санаториум.тя пък може да ми е приготвила нещо :lol:
Ставам, но пак ще ви навестя, то с това отвратно време навън няма какво толкова да правя, само да сготвя имам днес.Изчистено е, изпрано, изгладено.Общо взето на мързел ще го карам днес

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 2:19 pm 
бърборко
Аватар

Тан4е има време до края на деня,може и да те изненада с нещо :) за баща ти...радвам се 4е не е нещо сериозно,дано му мине бързо.за времето нямам думи :snowfalling: ужас а ние 4акаме лято,много смотано и подтискащо време :( но какво да се прави,ще си траем,няма на4ин.хайде Тан4е отивай да подариш цветето на свеки,4е както каза може да има нещо и за теб :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 3:12 pm 
любопитко
Аватар

ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бъди жена благословена
с любов и нежност надарена
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена!
За всички вас с много топли чувства!!!!!! :roseflower: :kissboyandgirl:

http://www.vbox7.com/play:f06e81c4

<<< "Преди раждането си, дете попитало Бог:
- Не знам защо ще се появя на този
свят? Какво трябва да правя?
Бог казал:
- Ще ти пратя ангел, който винаги ще
е с теб. Той всичко ще ти обясни.
- Но как ще го разбирам, аз не знам езика
на ангелите?
- Той ще те научи на своя език и ще те пази.
- А как е името
на моя ангел?
- Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"

Последна промяна taniadinkova13 на Пон Мар 08, 2010 3:17 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 3:17 pm 
фурия
Аватар

.............

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 5:19 pm 
фурия
Аватар

Е,Таничка страхотен поздрав за пореден път!!!!!!твойте стихове винаги са били песен за ухото ми.
Браво Мимка много оригинални подаръци.Екранчето със снимките от компа много ме впечатли.Преди време гледах интерактивна рамка за снимки, на която качваш снимки от компа и ги пускаш на слайдшоу.Не съм стигнала до този подарък, но мисля да си го направя някой ден.
Подарък няма да има, а цвета ми изпрати по скайпа.Това е, моя мъж вече не е романтичен, или може би ще стане отново, когата се опаричим :lol:
както казах вкъщи е безумно чисто и подредено, направих снежанка, нарязах свинско месо на пържолки и ще ги направя на фурната, а за гарнитура ще направя диетичен задушен ориз.Това ще е нашата романтика.
а Велина какви започна да ги прави, не е истина.Ревнува ме от баща си и не дава в леглото той да ме гушне, само да го види до мен, идва и го бута и му вика сърдито "Татиииии!"Видя ни днес да се целуваме, едва се удържа и той като ме пусна ми се залепи на лицето и започна да ме целува по устата :shock: направо ме вцепени.и преди ревнуваше, но сега е страшно.ще трябва да се въздържаме пред нея.
Честито бебче, страхотна новина.Моята приятелка, която трябваше да роди в петък все още си е бременна.отложиха й секциото, защото плацентата й била мнохо нисло разположена и ще трябва да си ражда нормално когато бебчето си реши.сега лежи у тях и си пъшка.тя е едричка, бебчето голямо и на нея й се иска до края на седмицата да е родила.оплака ми се че док й казала повече секс, а мъжа й все е на работа и до секс не се стига :lol: Но се нсдявам тази седмица и аз да се похваля.
Имам нови снимки на Велинка.сега ще кача някоя.
Тук се люлее и се прави, че спи, но междувременно се й смее.
Изображение
С шапката на кака.
Изображение
Тази сутрин си правехме прически.
Изображение
и това сме двете в Равногор.Надявам се да не съм ви я пускала
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 10:25 am 
бърборко
Аватар

Здравейте,ние тия дни сме от ранобудните и сънят ни е на никъде,Велизар днес се събуди в 7 4аса,преди малко пак заспа и кой знае кога ще се събуди и обедния сън го няма,а за следобеден да не говорим..както и да е и така ще мине деня.тук всеки 4ака някое бебе да се ражда,вклю4ително и аз,на Стефан първи братов4ед жена му е определена за края на този месец,но аз съм пове4е от сигурна 4е ще е ако не тези дни...скоро,много скоро,няма да из4ака до края на месеца,тя през цялата си бременност е много зле,все лежи,лошо и е,корема я боли.....и е с контракции през цялата бременност :( 3 пъти е била в болница за зъдържане,лоша работа,но пък малко остана и ще и свършат мъките.Мимка 4естито ви подаръци на теб и Дарето,найстина много оригинална идея.Тан4е много хубава тая Велинка :princess: Велизар снощи като видя снимките запо4на да я целува а след това се наложи да по4истя монитора защото ядеше бисквита и познай какво 4удо беше,ужасно замазан монитор :terrified: аз отивам да 4истя банята докато звяра спи,4е с него е трудно да се влезе там.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 2:14 pm 
фурия
Аватар

.....

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 3:42 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте момичета.Направо незнам от къде да я почна,вчера се включих само да ви честитя празника,но писането от вас всеки ден чета,само дето не ми остава време и аз да попиша.Пожелаваме на всички да сте здрави и много усмихнати.Е това време няма оправяне,тъкмо си купих пролетни обувки и на Ники,а то ето че зимата пак се върна :) .Както казва нашата прабаба-баба Марта си скъса нощницата-заваля сняг отново.Но пак е добре , въздуха да се изчисти малко,само дето снега е примесен със пустинен пясък.Иначе ние сме добре,растем и белите се увеличават с всеки ден :) .И ние много обичаме да танцуваме-има един гръцки диск ,на който му вземаме тока,ако можем 24ч.само него ще въртим.С танците идва и пеенето,много е сладка.И този бати Енчо,само това повтаряме по цял ден,казваме вече кола-най-правилно,леля,заваля и още много други.Друго-за яслата ни отказаха и ще проверя другия месец евентуално за юни да ни вземат,което мен ме устройва разбира се.Ами това е засега,по-късно може пак да пиша,че отивам да готвя.Лек и усмихнат ден на всички :flowerpink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 3:48 pm 
бърборко
Аватар

Велизар пак заспа :) нео4аквано....ама доста поигра и се е уморил,немога да ка4а снимки на 4асовника....правих хиляди снимки и вси4ки стават зле,може би от светлината ли незнам,ама стават усветени и нищо не се вижда,ще опитам дове4ера на лампа.преди 1 седмица си поръ4ах една нощница подобна на тая http://www.versionstouch.com/product_in ... cts_id=469 днес трябва да ми я донесът,лятна е ама нали 4акаме лятото ве4е...и запо4нах да се подготвям :0808: а нали навън е страшна зима,сутринта казаха по бтв 4е в Сливен имало 35 см сняг :0808: а то няма :why: може би са имали предвид около Сливен...селата ама да се изказват като хората,4е така някой ще си помисли 4е сме в бетствие :haha: както наводненията в Елхово,една моя съу4ени4ка живее там и ми каза 4е когато са били наводненията са ходили бтв и са питали баба й коя баба е ревлива да и вземат интервю,4е да пла4е милата,да шашкат положението,представете си какво става по тези телевизии,ужас...то 4е не е розово не е ама 4ак пак както го дават.оххх стават да сляза пред блока да раз4истя 35 см сняг 4е Стефан няма да може да влезе във входа като си идва :0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 3:54 pm 
бърборко
Аватар

Тан4еД писали сме по едно и също време :) радвам се 4е сте добре и дано вземат малката на ясла,4е с тия ясли и детски градини голям зор,4естито ви и обувки :) разсмя ме с тая баба марта дето си къса нощмицата :0808: то затова ли се развали времето хахахаха и аз съм и помогнала с мойте покупки за лятото,само 4ехлите още не сме си изкарали,ама и това ще стане.охххх посмях се от сърце

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 4:08 pm 
фурия
Аватар

Милички привет!!!!
Миме не чети, и аз бих се депресирала ако чета подобни теми.
Велина е добре, но й се излиза навън, а татко й лети само на някъде.Мислех следобяд да я изкара пред блока, но се оказа, че няма да е вкъщи.Кофти работа, а това дете изтерясва вече.Преди малко я приспах.Преди това яде какво ли не, просто не се е спряла от сутринта - кус-кус, бисквити, солети, салата снежанка, грах с пилешко, нескуйк.Просто не спря.Започва да заспива като голямо дете - на леглото.Но става след хиляди въртенета.
Иначе аз от сутринта пахм простирах, готвих пиле със грах, сега правя гъбена крем супа по поръчка на Рада.Отделно ми останаха от пържолите от снощи.Уъре чак за вечеря ще готвя, преди това няма да го мисля.Сега съм се зачудила какви инхалации да си правя, за да ми минава тази гадна настинка.
А да се похваля - все пак получих цветя вчера.Радето се прибра и с остатъка й от 3 лв. от парите за седмицата ми купи роза и ми беше нарисувала картичка.Най-хубавото в нея беше, че я беше надписала красиво и за първи път без грешки.Засрамен баща й излезе и ми купи една орхидея, малка и скромна, но от сърце.
Аз съм в депресивно настроение от това време.При нас си има 35 см, сняг, направо го мразя.Сега сигурно цяла седмица и отгоре ще се задържи.Искам си пролетта от миналата седмица.Мен не ме е яд за обувките на Велина, а за това че не става за разходки.сега седя вкъщи и ям.Отврат, бях се върнала във форма, сега пак ще се раздуя.Има само едно положително - не харча пари.Седя си вкъщи и пестя - лазар е супер доволен :lol:
Само да видя сега кой ще изкара Велина навън.Не ми се ще да я ограничавам заради моето гърло, а ти я избива на тъпотии.Сутринта чисти пода с четката, но вдигайки я бутна всичко от масата.Създаде ми доста материал за чистене.
Това е от нас.
Деси и хубаво да изчистиш, да не се подхлъзне момчето :lol: А нощницата ще става и за преди лятото, само вдигнете градуса вкъщи :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 4:39 pm 
бърборко
Аватар

:0808: ДА Тан4е и сега става,а за градуса....ще направим нещо по въпроса,няма да ме остави моя мъж да зъзна от студ по тънка нощни4ка :bedtime: :0808: браво на Радето и Лазар,не е важно какъв е подаръка,а да се подарен от сърце

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 09, 2010 11:24 pm 
фурия
Аватар

..............

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 294 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]